Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen egy csaj?

Miért ilyen egy csaj?

Figyelt kérdés
Egy 21-23 éves csaj miért ilyen fura? Egy átlagosnál lényegesen szebb csaj miért ismerhet kevés embert, illetve milyen okai lehetnek, hogy csak 2-3 régóta tartó barátságot tart fenn és nem beszél több emberrel, nem ismerkedik? Miért lehet ez?

2017. júl. 27. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy ha az életben kiegyensúlyozott és sikeres, nem látszik hogy depis vagy szomorú lenne.
2017. júl. 27. 21:14
 2/9 Clay Morrow ***** válasza:
87%
Mert ilyen. Ilyen a természete, zárkózottabb, nem igényel sok felesleges jópofizásra épülő kapcsolatot..
2017. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő csinálja jól.
2017. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ilyen ez mai világban, ha már nem valaki divatot követ hanem normális akkor rögtön azt hiszik baja van :D
2017. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
divatot követ, ezért sem értem, hogyan lehet ennyire jó élete annak, aki még sokkal szebb mint egy r*b*nc
2017. júl. 27. 21:26
 6/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
A divat követést arra gondoltam amit az életmódban követnek rengetegen...milliónyi facebook fotó meg állandó lájkolók ezernyi komment sok barát jó csajoknak is rengeteg fiú haver....legtöbbje eteti őket néha többet is gondoltat velük, mint hogy csak haverság...
2017. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést magadról tetted fel?
2017. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem magamról, egyik barátnőmről. Én vagyok az egyik a 2-3-4 barátja közül.
2017. júl. 27. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? (De amúgy mi ebben a furaság? Gondolom ennyire van igénye, nem többre.)
2017. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!