Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20-as lányok vannak, akik...

20-as lányok vannak, akik telefon, net, bulvár/szenny műsorok, és férfiak nélkül is képesek normálisan eltölteni az idejüket?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy a fogukat összeszorítva kibírnak egy napot ezek nélkül, és mondjuk aznap takarítanak, tanulnak, meg alszanak, hanem hogy valóban, életvitel szintjén hanyagolják a fent felsorolt dolgokat. Úgy értve, napi fél óránál nem tartózkodnak tovább online, kijárnak a természetbe, sportolnak, stb. Ha vagytok ilyenek, légyszi írjátok meg, miket csináltok helyette.

2017. júl. 28. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit csináljanak? Egy erdőben töltsék el az idejüket? Tudod, vannak prioritások. Nekem a tanulás az első, amihez kell a net is, nem hiszem, hogy ettől kevesebb lennék. Ettől független járok a szabadba, sportolok, de nem tudnám minden napomat kint tölteni. Ezek az általad megfogalmazott dolgok egy dolgozó, tanuló nő számára nem teljesíthetők.
2017. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyilván ha tanulásról van szó, akkor kell a net. Én most konkrétan a felesleges netezésre gondoltam, pl facebook, meg insta, bulvárhírek, és társai.
2017. júl. 28. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most 28 éves vagyok, most sem, régebben sem kellett nekem Facebook az időm eltöltéséhez. Most többet sportolok, anno a szabadidőmet csak olvasással és színházbajárással töltöttem meg kevés kirándulással... most is olvasok meg járok színházba, csak többet mozgok.
2017. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na, egy pozitív válasz már van, köszi.

Igazából fogadtam az egyik barátommal, ő azt állította, hogy a lányok/nők annyira egydimenziósak, ha a fent felsorolt időtöltéseket elvennénk tőlük, akkor nem tudnának magukkal mit kezdeni. Hiába lenne egy hét szabadságuk, képtelenek lennének értelmesen eltölteni az idejüket. Szeretném, ha jönnének erre még ellenpéldák.

2017. júl. 28. 17:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a baj a nettel, a telefonnal és a férfiakkal... Nálam is a tanulás az első, nem igazán használok hozzá netet. De a szabadidőmben szeretek neten olvasgatni, filmeket, sorozatokat nézni olyan témában, ami érdekel, érdekes módon lányként sem csak romantikus filmeket lehet nézni, és nem csak bulvár híreket lehet olvasni. Attól még ugyanúgy ki szoktam menni a szabadba sportolni, sétálni, szoktam olvasni, színházba, moziba járni, sőt, facebookra is felnézek majdnem minden nap. Instagramot és egyéb közösségi oldalakat nem használok. Nem hinném, hogy "egydimenziós" lennék azért, mert internentet használok és okostelefonom van.
2017. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy volt egy hét szabadságunk a haverokkal, és eltöltöttük az időnket hol közösen, hol külön-külön, és rájöttünk, hogy a mi életünkben szinte nincs egyáltalán szükségünk netre. Mármint napi fél óránál több netre. Most megpróbálom leírni az elmúlt hetemet, már amennyire visszaemlékszem rá:


Vasárnap sokáig alvás, aztán 11-kor elmentem egyedül egy bringatúrára, letekertem 80 kilómétert, kajáldákba ettem, később néztem egy kis vizes vb-t az egyik bár tv-jén, aztán otthon egész estig a motromat szerelgettem.


Hétfőn krosszmotoroztam a környéken egész délelőtt, utána haverokkal elmentünk biliárdozni, darts-ozni, este néztem a vizes vb-t, éjszaka kicsit sétálgattam még a városba.


Kedden átmentem faterékhoz, lenyomtam vele pár sakkmenetet, meg pókereztünk apám barátaival, aztán délután elmentem horgászni, és egészen estig ott is voltam, bár semmit nem fogtam.


Szerdán délelőtt haverokkal elmentünk egy kisebb bringatúrára, aztán felmentünk pestre, és személyesen is megnéztük a vizes vb-t délutáni jeggyel, aztán még ott maradtunk kajálni, kivetítőn vizilabdát nézni, később bandázgattunk még pesten, aztán ott aludtunk.


Csütörtökön még pesten mászkálgattunk kicsit, aztán visszajöttünk vidékre, én elmentem futni egy kört a városba, utána átmentem egy másik barátomhoz, és légpuskával lövöldöztünk mindenféle sörös dobozokra, meg bábúkra. Este iszogattunk, és kártyáztunk.


Ma meg már jönnöm kellett dolgozni, úgyhogy maradt a netezés, mert itt nem lehet mást... Tehát, felmerült bennünk a kérdés, hogy a nők is el tudnak tölteni hasonlóképpen egy hetet? És nem azért, mert ez egy net mentes hét kihívás, hanem csak úgy ösztönösen milyen tevékenységek jönnek ki belőlük.

2017. júl. 28. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Szabadidőmben vagy olvasok, vagy ilyenkor nyáron strandolás, barátnőkkel fagyizás, séta stb, ha sikerül hétvégente kis kerti sütögetés, jóformán van, hogy pár napig gépet sem kapcsolok be, ha igen akkor általában ez ilyen alkalom szokott lenni, hogy nem tudok aludni a fülledt meleg miatt így addig fenn vagyok míg teljesen el nem pilledek. :)
2017. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én vagy reggel vagy este nézetek egy orat, megnezem a leveleimet, olvasok par oldalon, esetleg keresek vmi kaja receptet. De a napjaim többi resze motorozassal, motorszerelessel, haverokkal sörözés, foci, séta, olvasás, kutya furdetes, kocsikazas, sütés, stb kb ezekkel telnek a napjaim.

Nem tudom mennyire hasznosan telik, de jol erzem igy magam. :)


20/L


(Bocs a helyesirasert, telefonról vagyok)

2017. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, ez az utóbbi kettő is tök jó válasz volt, meg fogom nyerni a fogadást, hahaha :)
2017. júl. 29. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, így már érthetőbb a kérdésed. Köszönjük, hogy nem hagyod, hogy az a sztereotípia éljen tovább, hogy a kérdésben felsorolt tevékenységek közül minket más nem érdekel.

Én ha nem ezeket csinálom (a bulvártól a hideg kiráz, az soha nem volt az életem része), a barátaimmal vagyok, mindig szervezünk valami programot, a belvárosban sétálunk, kipróbálunk különböző édességeket, limonádézunk így nyáron. Szeretek teaházakba járni és szépirodalmat olvasni, klasszikus zenét hallgatni, kártyázni, rajzolni, írni. Pihenni a szabadban, nézni a fákat, a kis bogarakat (nagyon érdekel a biológia), ilyesmik.

Remélem a barátaid is belátják, hogy nem csak felszínes nők vannak.

2017. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!