Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kialvatlan a szemem,...

Miért kialvatlan a szemem, akkor is ha eleget alszok?

Figyelt kérdés
7-8 órát alszom általában. Legtöbbször normálisan nézek ki, de például az elmúlt pár napban úgy nézek ki, mint egy kriptaszökevény, pedig eleget alszok, annyira de nagyon fáradt sem vagyok, szóval egyszerűen nem értem. Olyan a szemem, hogy ezen már a smink se segít. Mit tegyek? Aludjak többet?

2017. júl. 28. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi történt az elmúlt pár napban?
2017. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmi különös, dolgoztam. Most még kevésbé volt stresszes.

De ez időközönként előjön, és már elég idegesítő, hogy nem tudok vele mit kezdeni.

2017. júl. 28. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:

"kriptaszökevény" :D ez jó.

Pedig a 8 óra az pont ideális.

De azt mondom legyen az 9-10 óra,ha már ilyen rémes a helyzet és a mobilt hanyagold...

2017. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos hajlam kérdése is lehet. Nekem is lövészárkosak a szemeim, akkor is ha 10-12 órát alszom. Lövésem sincs, mitől van, és mit lehetne tenni.
2017. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém pont a 8 órás alvások után ilyen, 6 órással oldódik. Amikor hanyagolom a multivitamint, akkor hajlamosabb rá. Ilyen testépítő boltból (nagy név) szerzett olcsó komplett vitamin+ nyomelem cucc egyébként. Egész napos monitorra meredés is kihozza. Kiadós bekarmolás is tud rá tenni egy lapáttal, de furcsamód inkább fiatalít egy napra, főleg ha annyira mégse volt kiadós... Egy-két belső szervi gikszernek is lehet tünete, erről inkább csak igazi orvost kérdeznék.
2017. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szimplan a genetika is lehet, ezzel nem tudsz sajnos mit tenni
2017. aug. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek több alvásra van szüksége, ha jólesik, nyugodtan aludj és pihenj többet, könnyen lehet, hogy nem csak szebb, de hatékonyabb is leszel tőle. Egyébként ételallergia is okozhat ilyet, ill. a stressz (írtad, hogy most kevésbé vagy stresszes, de annak hatása nem mindig látszik azonnal). Próbáld ki a kék fény blokkoló (blue light filter) használatát is a gépeden / telefonodon, nekem pl. jobb a közérzetem és kipihentebbnek is tűnök, mióta használom. Sokféle változata van, íme egy ingyenes verzió: [link]
2017. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!