Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális szerintetek?

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha rossz a kedvem(vagy valami rossz dolog történik vagy bármi ami nem jó),akkor mindig megnézem a kedvenc színészem filmjét! Mindig megnyugtat a hangja,igazából ha már egy képét látom,vagy a hangját hallom,akkor már az megnyugtat... :) Szerintetek ez még normális?

Mármint oké,hogy megnézem,de semmi olyan más dolog nincs ami fel tudna így "villanyozni"! :D Imádom a kedvenc színészemet,mindig felvidít! :) Barátnőm szerint nem normális,hogy ennyire odáig vagyok érte,de szerintem még ez talán belefér,de kíváncsi vagyok a véleményetekre! Nem,nem Zac Efron és társai,igazából ő az apukám is lehetne,de ez nem szerelmi cucc ugyebár,csak kedvenc színészem,ennyi! Ja,és ami miatt megfogalmazódott még bennem az,hogy lehet nem vagyok normális,hogy nézem a filmjét és közben mosolygok mint egy hülye XD



2017. júl. 29. 00:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy lényeg,de amúgy 17/L vagyok.
2017. júl. 29. 00:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy normális, de Neked jobb helyzeted van, nálam ugyanilyen nyugtató hatást kelt, ha meghallom, hogy "Ich Liebe Deutschland" a Führertől. :D
2017. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális. Mindenkinek más az ami megnyugtatja az embert. Engem pl a kedvenc sorozatom szokott lenyugtatni, abban is a színészek miatt. De azon kívűl még a barátom :D

Inkább ezek nyugtassanak le, mint mondjuk a drog vagy az alkohol , vagy más egészségtelen dolog. 17/L

2017. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne normalis? En meg a kedvenc konyvemet olvasom ujra meg ujra, ugy megnyugtat, a szereplok meg mintha mar ezer eve a barataim vagy a csaladtagjaim lennenek.
2017. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!