Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs saját életük az...

Miért nincs saját életük az embereknek?

Figyelt kérdés

Pontosabban:ha jól nézek ki, mindenki meg akar b_szni, leszólít, füttyög, rámmászik.

Ha pedig egyszerűen,igénytelenül megyek, akkor megszólnak hogy milyen ronda vagy, megjegyzéseket tesznek, kiröhögnek.

na most leszarom 10-ből 9x, de egyszer k_rvára felidegesít és nekimegyek az illetőnek.

Mi a jófaszér nem tudnak a saját életükkel foglalkozni? Én örülök ha magamra meg a szeretteimre oda tudok figyelni, nemhogy másokat csesztessek.

Mit csináljak? Most kifakadtam mert elég sok minden van a fejemen. Ez csak hab a tortán

Ki mit tesz ilyen helyzetben?


2017. júl. 26. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha előveszed a jó modorodat, és emberi stílusban is fel tudod tenni a kérdésedet, talán választ is kapsz rá.
2017. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert luzer az osszes. Csak pofazni tudnak, de meg a sajat eletuket sem tudjak iranyitani.
2017. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Milyen kiábrándító amikor egy nő így beszél.
2017. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Egy nő így nem beszél. Tehát nem nő.
2017. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Elég romlott manapság az emberiség..szokj hozzá.
2017. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Paran latom magukra ismertek. Faj az igazsag felkegyelmuek?
2017. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok és legszivesebben sorba állítanám az összeset és rongyá verném mind.

De ha valaki mond rólam valamit és én visszahallom aztán ha felkérdezem hogy mégis hogy gondolta ezt fülük farkuk behúzzák meg tagadják. Irigy rákos nyomorék emberek savanyú a szőlő nekik.

Feltudok robbani az ilyenektől én is, ha nő akkor általába felmosom vele a betont de férfinek is mentem már neki azt mondta rám hogy "együtt volt velem".

Jelenleg is ezért vagyok összeveszve a párommal mert valaki olyat mondott neki rólam ami nem igaz. És szószerint már tönkreteszik az életem mert félévente tuti betalálják ilyennel a párom és ilyenkor nekem kell bizonygatni meg az igazamnak utána járni.

2017. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Az h így beszél az nem jelenti h nem nő.ideges és kiadta magából a dühét mindenki másképp teszi ezt meg valaki elmegy futni,valaki eszik,valaki verekedik de ugyanakkor valaki káromkodik és nem ez dönti el a nemi identitását már megbocsáss.figyu esküszöm kb csak Magyarországon folyik ez de tenyleg tapasztalat néhány ember olyan aljasul képes viselkedni embertarsaval h szerintem ez a gusztustalan és nem az h a kérdező használ trágár szavakat.vannak nagyon normális,kedves emberek is persze de nem tudom csak egyszerűen élettelen,primitív csicskak akiknek nincs jobb dolguk mint neked vagy akárkinek beszolni.ezeket jo magasról lekell sz***ni mert csak azt érdemlik Ja bocs meg azt se csak emeld fel a fejed peckesen és állj tovább mert te nem vagy az az undorító,primitív ember aki ilyen senkikre pazarolja az idejét.ez az egyetlen örömük h másokat cseszegetnek pedig ok hat ne is mondjam azok akik ezeket csináljak főleg tenyleg ronda emberek és kisebbségi komplexusban szenvednek úgyhogy fel a fejjel:)és ez nem minden magyar emberre vonatkozik csak megjegyzem ezek az emberek alsó kategória legaljahoz tartoznak:)
2017. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kiábrándító mikor egy nő így beszél? Mert nem is nő?

Persze, nem nő vagyok, hanem selyemhernyótalpas szamuráj.

A férfiak bármit mondhatnak, káromkodhatnak, leszólíthatnak, megpróbálhatnak megerőszakolni(egy alakot véletlenül majdnem kilöktem a vonatból, mikor a farkával együtt rámmászott a folyosón és teljes erőmből ellöktem-a kalauz sehol)

De ki a hibás? Én, mert merészelek rondán beszélni felháborodottságomban.

Ha mindenki 'civilizált'módon viselkedne(szerintem a vademberek közt is volt valami etika, nem mint a mostani társadalomban), nem történne annyi igazságtalanság a nőkkel szemben(a szervizben átvernek mert azt hiszik nem értek a járművekhez, sátorozás közben:"gyere gyújtsuk fel a sátrat hátha kimászik belőle valami jó nő"), és annak ellenére is így pofáznék, akkor tényleg velem van a baj.

2017. júl. 26. 19:31
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Ti vagytok a szebbik nem, viselkedjetek is úgy.
2017. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!