Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknek fontos, hogy legyen...

A nőknek fontos, hogy legyen az illető magabiztos, domináns, de az már nem érdekli őket, ha valaki mellé hülye is?

Figyelt kérdés
Felvetődött bennem a kérdés, mert a gyakorlat ezt mutatja. Szerintetek miért van ez?
2015. máj. 2. 12:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Hiába írnék bármit is, te csak ellenkeznél, és a többi nőgyűlölő társaddal próbálnál meggyőzni az "igazatokról".
2015. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 To7ka ***** válasza:

Aki annyira se magabiztos, hogy leszólítson egy lányt, esélyt se fog kapni az élettől soha (nagyon ritkán ha a lány szólítja le őt), hogy intelligensen csajozzon.

Sokan hülyére isszák magukat, hogy odamerjenek menni egy lányhoz. Ez is megoldás végül is...:) Csak kijózanodva tudja folytatni a beszélgetést, és képes legyen megszólalni egy randin. Teljesen biztos vagyok benne, hogy értékelik a lányok a magabiztos és intelligens pasikat. De ha 10/10 hülye, és nem kap esélyt megismerkedni pl Veled, akkor a legnormálisabb(v izgalmasabb) hülyével lesz.

2015. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1: Akkor ezt sem kellett volna leírni, mert semmi értelme, ilyen alapon. Nem nőgyűlölő vagyok, csak nem értem. Rengeteg értelmes, helyes lány ismerősöm van, akinek helyén van az esze. Erre olyan srácokkal jönnek össze, hogy az agyam eldobom. És nem féltékenységből írom, mert akikről szó van, azoktól én nem szeretnék semmit. És ez csak az én környezetem, a többiekről még nem is beszéltem.
2015. máj. 2. 12:46
 4/22 anonim ***** válasza:
Mit értesz hülye alatt?
2015. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#2: Ebben mondjuk van valami, de most tegyük fel, ha már mindkettővel beszélőviszonyban van.
2015. máj. 2. 12:47
 6/22 A kérdező kommentje:
Hogy valaki nem túl értelmes, nem úgy viselkedik sem kapcsolatban, sem magánemberként, ahogy az egy kulturált embertől elvárható lenne, stb.
2015. máj. 2. 12:49
 7/22 anonim ***** válasza:
6: Voltál már kapcsolatban buta macsóval?
2015. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha hülye,az úgyis kiderül,engem pedig mindig is irritált,ha butább volt nálam az,akivel együtt voltam.Na ezért is nincs most senkim.
2015. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7: Ha tényleg csak trollkodni tudsz, akkor menjél már más kérdéshez, köszi.
2015. máj. 2. 13:00
 10/22 anonim ***** válasza:
9:"Hogy valaki nem túl értelmes, nem úgy viselkedik sem kapcsolatban..." Honnan tudod, hogy hogyan viselkedik kapcsolatban??? Hallomásból, egy sértődött nőtől?
2015. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!