Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk miért szeretik jobban,...

A fiúk miért szeretik jobban, ha a barátnőjük kiengedve hordja a haját?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 00:15
1 2
 1/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
62%
Ez szerintem attól is függ hogy megszokottabb....volt olyan lány akinél megismerkedésünktől fogva az összekötött hajat szoktam meg, és volt akinél mindig kiengedve volt, és szerintem az is állt neki jobban.
2017. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok lányt láttam, akinek jól állt az összefogott haj, 2 ilyen barátnőm volt összesen, a többieknél csak kiengedve tetszett. Nem tudom az okát, gondolom arra lettem tanítva, hogy kiengedve szebb. :P
2017. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert a kiengedett hajat nőiesebbnek, szexibbnek érezzük, a gazdáját lazábbnak, vonzóbbnak.

Nézd meg a szépségversenyek döntőseit, ők tudják, milyen hajhosszúság és hajviselet jön be a legjobban a férfiaknak.

2017. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Kiengedve sokkal természetesebb, és a legtöbb lánynak sokkal jobban áll.

Illetve teljesen más karakterisztikát adhat az arcnak az összekötött, kontybafogott, befont haj, és lehet, hogy annyira eltérő, hogy nem is hasonlít az igazi arcodhoz.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb lány még normálisan összekötni sem tudja a haját. Olyan erős copfot csinálnak sokan, hogy szemből olyan hatást keltenek, mintha kopaszok lennének. Szerintem ez undorítóan néz ki. Vagy éppen nem tudnak kontyot csinálni, és csak valami otromba gombóc lesz a fejükön.

Bár ez nem fiús szempont, de a mindig összekötött haj eléggé roncsolódik és nem egészséges a hajnak. Ha pedig a hajgumival félbe töröd a hajad, akkor azt már összefogva sem fogja szeretni senki, mert nagyon csúnya lesz.

2017. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Mert a haj a nő koronája.

Olyan, mint oroszlánnak a sörény.

Keretet ad az arcnak.

2017. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudok rá válaszolni, mert ami engem illet, ez nincs így.

Kinek mi áll jobban. Van, akin a kiengedett haj tetszik jobban, van, akin az összefogott.

2017. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

No versbe is foglaltam:


Engedd ki szép tincseid, a haj a nő koronája

Fenséges és szilaj, akár az oroszlán sörénye

Egyengesse vállad, mint földet traktor boronája

Ragyogjon úgy, akár az angyalok büszke s tört fénye


6-os voltam.

2017. júl. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
gondolom mert jobban áll neked? :D
2017. júl. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Barátnőmnek jól áll a kiengedett és az összefogott haj is, de mégis jobban tetszik, ha ki van engedve. Szeretek beletúrni és egy kicsit összekócolni és ez nagyon sexy.
2017. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez is ízlés dolga, mint annyi minden más.
2017. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!