Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "barátaim" kiközösítettek,...

A "barátaim" kiközösítettek, miután barátnőjük lett. Mással is történt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó baráti körünk, összesen 5-en voltunk benne. Mindenkivel már több, mint 10 éve ismerjük egymást, nyaralni is együtt szoktunk járni, illetve amikor csak időnk engedi, szoktunk szervezni közös programokat, pl.: sütögetés, beülni valahová iszogatni, elmenni bicajozni, túrázni stb. Ami az érdekes az az, hogy egyikünknek sem volt eddig hosszú távú kapcsolata. Na most rajtam kívül szinte mindenkinek meglepő módon azonos időben (max. 1-2 hét eltéréssel) lett barátnője. Ezek után a közös programok száma drasztikusan lecsökkent, persze érthető is volt, ilyenkor az ember szabadidejében szeretne a barátnőjével lenni.

Csakhogy ez az egész már több, mint 1 éve tart, bármilyen közös programot próbálnék szervezni, mindenki lemondja, van amikor érezhetően kamu indokkal. Volt olyan, hogy több mint 1 hónapig nem is találkoztunk egymással, illetve beszélgetni is csak facebookon beszélgettünk, 1-2 sort, ott is többnyire én voltam a kezdeményező.

A lényeg a lényeg, úgy éreztem, szétesett a csapat a párkapcsolatok miatt, aztán sajnos rá kellett jönnöm, hogy valójában a csapat még létezett, csak én nem voltam már a tagja :D Ők négyen a barátnőkkel együtt szerveztek közös programokat, találkozgattak, csak én nem voltam meginvitálva sohasem. Ennek az egésznek a miértjére csupa bullshit volt a válasz, hogy nem akartak hívni, mert biztos kínosan éreztem volna magam, hogy nekem egyedül nincs csajom stb. Aztán végül csak kiderült, hogy ez az egész igazából őket zavarta, mivel én így már nem számítottam egyenrangú félnek köztük, velem nem tudtak beszélni a csajokról(???).

Én ilyen viselkedéssel még soha az életemben nem találkoztam, nem is tudtam, hogy egyáltalán ilyen a világon létezhet. Mindenesetre rettentően csalódott és kiábrándult lettem. A legbosszantóbb az, hogy a 10 éves "barátság" valószínű csupűn csak illuzió volt, a beléfektetett idő teljes mértékű elpazarlásával.



2015. nov. 8. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah,miután szétmentek a nőjüktől,utána meg meg fognak keresni,ebben biztos vagyok.Viszont,te akkor nyugodtan vágd a pofájukba,hogy előtte ti szartatok le engem!Vond le a tanulságot és lépj tovább.
2015. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez szokásos, hogy ilyenkor a barátok mellôzve vannak.
2015. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos mindenhol igy működik,szétszakadozik a banda.Amikor majd jönnek a gyerkőcök is, más társaságok alakulnak ki és utána már alig-alig találkoztok.
2015. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is nagyjából ez történt bár én lány vagyok..

Van 2 barátnőm mindkettőnek van barátja és hát ritkán találkozunk.

Ráadásul az egyikkel nyáron szakított a pasija én ott voltam mellette most, hogy új pasija van csak ő érdekli. Azt meg elfelejti ki volt mellette..


Sajnálom ami veled történt de lehet jobb lenne új barátok után nézned mert ők nem azok.

Meg milyen már az, hogy nem tudtatok beszélni a csajokról?

Ez kifogásnak tűnik nekem. Ha valakinek fontos a másik szakít rá időt még akkor is ha elfoglalt.

24/L

2015. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, ilyenkor jön rá az ember, mennyire szánalmasak az emberek.
2015. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te mindig is értékesebb, és értelmesebb voltál, mint ök - de most ők lettek a menők, mert nekik van csajuk. Szánalmas világban nehéz érzésekre várni. Azt javaslom, ne engedd őket vissza, amikor majd szakítanak Életük Szerelmével.. Ha külön-külön lettek volna kettesben a lánnyal, és amiatt zártak volna ki téged a saját életükből, na az is elég szemét húzás, de hat egyszer szerelmes az ember stb ..

De így, hogy ők négyen minden happy, te meg ki vagy szavazva, na hát ez -legalábbis számomra- menthetetlenül megölné a kapcsolatot, függetlenül az elmúlt 10 évtöl.

Esetleg keresd fel azt, aki a legközelebb állt hozzád, s vele próbáld meg újra.


Ezért igyekszem én elkerülni ezeket a nagy baráti társaságokat, hisz többségük csak színház. Bocsáss meg


23f

2015. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!