Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiknek sok barátnőjük van! ...

Akiknek sok barátnőjük van! Ti mindegyik barátnőtöknek egyformán visszaírtok? Vagy van olyan akinek csak később (órákkal, napokkal)?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Látod, ez a gáz! Manapság már az a fontos ,hogy ki kinek mikor ír vissza, és nem az, hogy ki kivel mikor találkozik..

Nem téged akarlak ezzel bántani, csak szomorúvá tesz az, hogy a szociális média ilyen szinten uralja az életet.

2016. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek próbálok visszaírni amikor látom hogy írt. Nem szoktam halasztgatni, viszont aki érdektelen dologról vagy közhelyes semmiről beszél annak válaszolok mindig csak úgy egyszavas válaszban vagy mosolygós fejjel.


#1-es válaszolónak meg annyit hogy nem mindenki tud találkozni, tudod sok embernek ÉLETE van és megy mert vagy dolgozik, tanul, nyaral stb. Én sok emberrel beszélgetek nap mint nap így akik rákényszerültek arra hogy távol legyenek akár onnan ahol megismertük egymást vagy az országból elmentek a jobb élet reményében.

2016. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik az egyes válasz. Mert nem ad a kérdéshez hozzá semmit, ide kattintott ítélkezni, és most hurrá. Más kérdésekhez meg majd odaírja, hogy az igazi barátokon nem fog ki a távolság, tartják a kapcsolatot a technika erejével.


Én a másik írási stílusához alkalmazkodom a Facebookon. Ha gyakran beszélünk, általában ő is hamar visszaír, tudom, hogy fontos neki, rögtön visszaírok. Van, akit az se zavar, ha napok múlva folytatjuk.

2016. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyekszem mindenkinek egyformán.
2016. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom te értékrendet állítasz fel a barátnőid között, vagy azt feltételezed mások ezt csinálják.

Legtöbbet hasonlóan tesznek, és helyes is, mert az új barátnőnkkel, akit fél éves ismerünk, nem jó megosztani a legféltettebb titkunkat, míg a legjobb barátnőnkkel, akit 10 éve ismerünk, és tudjuk egymás titkait, már a legjobb partnerként tekinthetünk rá ha bármi gond van.

A visszaírással kapcsolatban, meg úgy gondolom főképpen ez attól függ, hogy mennyire értékes számodra az az ember, mennyire érdekes a téma, és mennyire köt le a vele folytatott beszélgetés.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!