Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érti meg a legtöbb...

Miért nem érti meg a legtöbb pasi a "nem" szót?

Figyelt kérdés
Szerintem pl. nincs annál nagyobb tiszteletlenség, mint amikor valakinek már többször is világosan a tudtára adtad, hogy nem akarsz tőle semmit, de azért ő nem adja fel... még akkor sem, ha van valakid. Vagy mondjuk sokakban benne van az, hogy mindent megtesznek azért, hogy megdugjanak egyszer egy amúgy érzékeny nőt, még akkor is, ha tudják, hogy ő nem vevő az ilyen kalandokra, aztán miután elérték a céljukat, természetesen faképnél hagyják..az ilyeneknek tényleg nincs szívük, csak farkuk?

2017. júl. 31. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert primitív ösztönlények. Ilyeneket letiltom.
2017. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert a legtöbben azt képzelik, hogy a nő azért mond nemet, hogy nehezebben kaphatónak tűnjön, hogy meg kelljen hódítani és csak kéreti magát. A média, a filmek sajnos ezt sulykolják az emberbe.
2017. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Kanos ösztönlények, így van. Szerencsére nincx olyan húdesok brlőlük, de rlőbb-uttbb mindenki bdldboglik egybe.
2017. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%
A ferfiak többsége túl nagy egoizmussal rendelkezik!!!! Ezért nehezen fogadják el azt ha vmi nem ugy történik ahogy ők szeretnék! Nem foglalkoznak hogy a másik mit érez, mert a sajátos érdekeik esetleg érzelmeik a legfontosabbak! Sajnos a legtöbb esetben ez igaz a férfiakra, tisztelet a kivételnek, hiába éünk egyenlőségben de még akkor is benne van a legtöbb emberben, hogy a nő a férfiért van! Csúnya kifejezés de használati tárgyként tekintenek rájuk!Önzésből 5*
2017. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
4. Nem csak a férfiak, mind a két nem pont ugyanannyira egoista. Amikor visszautasítok egy lányt és az az első kérdése, hogy ,,meleg vagy?"
2017. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te is belebotlottál Gabikába? :'D
2017. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van párod, akkor miért akar lefeküdni veled? Akkor gondolom ő sem bánja, ha a csajára más pasik nyomulnak és lefekszenek vele... Kérdezd csak meg tőle! És ha bánja, hát akkor miért akarja, hogy te megcsald a párod?
2017. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem bunkóságból.

Ahogy korábban írták azért mert a csajok sokszor így akarnak nehezebben kaphatóaknak tűnni, pedig ők is akarják. Csak az őszinteség nem divat.


Nekem is volt olyan csaj, aki nálam aludt. Próbálkoztam közeledni, de nemet mondott. Próbáltam megint, megint nem... Majd hagytam, aludtunk. Jóval később mondta el, hogy igazából akkor lehetett volna valami, de kérette magát. Úgyhogy így jártunk. Jó lett volna neki is, de csak annyi kellett volna, hogy nem mond nemet.


Azóta én is többször próbálom. Ha 5-6 után is nagyon nemet mond és nem csak szóban, hanem tettben is erre utal, akkor hagyom.


Ha nem lenne ennyi álszenteskedő nő, akkor a pasik is kevésbé értenék félre. Mert mint tudjuk a női "igen", "nem" és "talán" jelenthet bármit, nem feltétlenül azt amit mond is a nő... :)

2017. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakran a nők nem gondolnak bele, hogy mennyire fontos a dolgokat már az elején letisztázni. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy barátkoznak/haverkodnak, majd nekiállnak magaslabdákat adni/lecsapkodni, azaz flörtölni. Aztán megy a csodálkozás, hogy dehát miért nem érti ? Ha meg megértette, akkor a jajveszékelés, hogy hiányzol, olyan jó beszélni veled, érdeklődés, kedveskedés. Húzd meg ereszd meg. Ha nem akarod, hogy meg akarjanak húzni, akkor ezessz meg pár mondatot a beszélgető partner felé, hogy konkrétan mi a fenét akarsz tőle.
2017. aug. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!