Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja a legtöbb pasi...

Miért gondolja a legtöbb pasi (tisztelet a kivételnek), hogy magasabb rendű meg többet ér, mint egy nő? Meg amit egy pasi megtehet, azt egy nő nem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért gondolja ugyanezt a legtöbb nő (Tisztelet a kivételnek)?
2014. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
te is szőke vagy e
2014. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok szőke, és én nem gondolom így, csak sok férfi ismerősöm van úgy, hogy ő magasabb rendű, mert ő FÉRFI. és nem tudom, mitől másabb, mint egy nő.
2014. jún. 21. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit tehet meg amit egy nő nem?
2014. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a régi időkből ered.

Akkor ez természetesnek számított.

Én speciel nem így tekintek a nőkre,de ez nem mondható el minden hímneműre.

2014. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert az alaphelyzet az, hogy a civilizációnk patriarchális berendezkedésű. Ez köszönhető pl. a kereszténységnek, ennek a hatása még olyanokban is erős, akik ateisták. Ezeket a gondolkodási sémákat le kell rombolni és egyenlővé tenni a kapcsolatokat.
2014. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mit tehet meg? pl. van egy ismerősöm, és boldog házasságban élt, lett 3 gyerek ... Aztán 20 év házasság után a pasi félrelépett ... És mikor a feleség mondta, hogy ezután ő el akar válni, a pasi felháborodott, hogy "ő egy férfi, és a férfinál nem számít, ha félrelép, előfordul..." és ezen nagyon felháborodtam, hogy ez volt a "magyarázata".

Más pasik meg barátnő mellett csajoznak, és nekik is ez volt a magyarázatuk, hogy nekik szabad, de a nő az ne nézzen félre. Én nem vagyok olyan típus, aki félremenne vagy bármi, meg pasizós sem vagyok, de olyan szomorú, hogy rengeteg pasi így vélekedik, ahogy feljebb leírtam.

2014. jún. 21. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, vannak ilyenek, talán többen mint nőkből.
2014. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
A nőknél gyakoribb ez. Ha ők csalnak meg, akkor is a férfi hibás.
2014. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!