Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti értitek ezt a hisztit?

Ti értitek ezt a hisztit?

Figyelt kérdés

Egy sráccal beszéltünk az egyik barátjáról, akinek megnéztem a Fb-oldalát. Kb.minden nyilvános volt nála, még a családtagok is, zene,...minden. Tudta, hogy megnéztem, mert elmondtam neki.


Aztán nemrég összevesztem ezzel a fiúval, akinek a barátját megnéztem a Fb-on, és elkezdett azon hisztizni, hogy én minek néztem meg a haverját a Facebookon, meg hogy nem kell mindig nyomozgatni...stb. Miről beszél? Ez normális? Ha valaki nyilvánossá teszi a képeit, adatait, akkor nyilván azért teszi ezt, hogy mások is lássák, nem?


Nem értem ezt a felháborodást. Ha nem akarja, hogy bárki nézegesse a képeit, akkor szerje le. Nem kell feltölteni, ennyire egyszerű.


De nem ez az első eset, hogy valaki azon csámcsog, hisztizik, hogy mások megnézték őt a közössègi oldalon. Hát akkor zárja le, vagy ne töltse fel, de a legjobb ha törli magát. Ez a véleményem.


Ezek ilyen műhisztik a részükről, igaz? De minek van erre szükség?

Aztán amint letiltottam, akkor meg azon ment a hiszti, más oldalról irogatott, megkeresett.


Találkoztatok már ilyen emberekkel?


2017. júl. 31. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is addig volt csal nyilvános míg a főnököm (nem is egy) kezdett csámcsogni rajta, kikérdezni az ismerőseimről, stb aztán még nekik állt feljebb hogy hogy merészeltem beállitani hogy csak ismerősök láthassák.


Valo igaz, a nyilvános üzemmod támadási felület. Nem szabad

2017. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még konkrétan ilyen problémán hisztiző emberrel, de nem is akarok. Nekem nagyon nincs türelmem az effélékhez. Szerintem gondolkodj el, hogy mennyire akarod tartani a beszélő viszonyt ezzel a fiúval. Nincs annál rosszabb, amikor az intelligencia hiányzik valakiből, és alapvető problémákat nem lehet vele megbeszélni, illetve ha ilyen apróságokon(hülyeségeken) kiakad. Személyiségre, felfogásra nagyon gyerek. Egy normálisabban gondolkodó ember nem kapja fel a vizet a facebook témán, ha zavarja is, kulturáltan fejezi ki ha nem tetszik neki valami, és nem áll le hisztizni mint egy 5 éves kislány. Zárd ki ezeket az embereket az életedből, semmi értelme velük foglalkozni.
2017. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megtettem, de a környezetemben csupa hasonló ember van. Egyszerűen nem találkozom felnőtt felnőttekkel.
2017. júl. 31. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, ha mindenki tudna rólam mindent. Ezt úgy oldom meg, hogy nem vagyok fent a fakebukon. Ennyi.
2017. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!