Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nehézségbe ütközök, vitába,...

Ha nehézségbe ütközök, vitába, ideges vagyok akkor férfi létemre kicsordulnak a könnyeim! Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

28 vagyok, egyszerűen annyira ideges leszek hogy bekönnyezik a szemem majd elkezd folyni. Nem tudok ellene mit tenni, egy ideig vissza tudom tartani de aztán nem. Nagymamám utáni hagyatéki dolgokat intéztem ma és egy ügyintéző kötekedett velem, mire kicsordult a könnyem.

Munkában is ha valaki vitázik, kiabál velem ugyanez lesz. Amúgy 185cm vagyok, 100kg, szakállas. Nem egy anyámasszony katonája külsőleg, de nagyon érzelmes vagyok amúgy. Képes vagyok elsírni magam ha bajba jutott embereket mutatnak a tévében. Nagyon megérint minden.

Szeretnék ezen változtatni hogy külsőleg ne látszon ez rajtam, ne csorduljon ki a könnyem mert bolondnak néznek emiatt meg kinevetnek. Így nem lehet egy üzleti vitában fellépni.



2017. aug. 2. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Valami tesztoszteron fokozás talán segíthet.
2017. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
Szia! Szerintem nem kell szégyellned ezt. Én kifejezetten szeretem, ha egy férfi képes elsírni magát.
2017. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el gyorsan hagymát pucolni és fogd arra.

Amúgy legfeljebb annyit tudok tanácsolni, hogy vonulj félre ilyenkor, amikor csak tudsz.

2017. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Én nő vagyok, de ugyanezzel a problémával küzdök és van rá egy jó módszerem: elkezdem karmolni, kaparni magam, úgy, hogy ez ne legyen feltűnő, pl. keresztbe fonom a karjaimat, aztán úgy esek neki a felkaromnak. A fájdalom eltereli a figyelmet a sérelmeidről, ráadásul boldogsághormont szabadít fel. És ha le vannak vágva a körmeid plusz nem csinálod túl erőszakosan, fel se sérted a bőröd, és holnapra már a rózsaszín csíkok is eltűnnek. Sok sikert!
2017. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Sok éves visszatartás következménye, de nem biztos. Freund, amikor ideges-haragos lett elájult.

A könnyek a tehetetlenség, inkáb a gyerekek manipulálják vele a szüleit, a buta szüleit, teszem hozzá.

Az esetedben másról van szó, érthető, hogy érzékenyebb vagy, hiszen elvesztettêl egy fontos embert. A gyász egy ideig eltart.

2017. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!