Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én kövér vagyok és jól is...

Én kövér vagyok és jól is érzem magam igy ez miért fáj egyeseknek?

Figyelt kérdés
itthon mindig azt mondják nekem te milyen dagadt vagy szerezz már végre egy állást és vegyél kondibérletet, meg hogy kizabálom öket a vagyonukbol, meg semmi izmom nincs csak a sok háj, meg azért nem bírsz normálisan dolgozni mert ekkora dagadek vagy legalabb kocogjál, meg igy sose lesz feleséged, meg ezért nincs csajod te igénytelen, na most én nem is akarok feleseget meg jól is érzem magam igy én nem szeretnék sovány gebe lenni, és miért jo a családnak mindig csesztetni engem?? föleg a hugom mindig beszol, pedig csak kb 100-105kg lehetek az nem is sok az pont jo de ezek nem ertik.

2017. aug. 2. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg neked fáj, mit gondolnak mások, addig nekik fájhat, ahogy kinézel.


Ha jól éreznéd magad, nem foglalkoznál mások véleményével.

2017. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én jól érzem magam igy csak idegesitö folyton a hulyesegeiket hallgatni.
2017. aug. 2. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözz el otthonról, teremts saját egzisztenciát és akkor nem kell őket hallgatni.
2017. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

nekem ugyan nem fáj, és nem is nagyon érdekel, ki hány kiló, de ezen egy pillanatra megálltam:

"vagy szerezz már végre egy állást"


Hát szerezz állást.


Egyébként meg az ízületekkel nagy kitolás állandóan +50 kilót cipeltetni, de ez sem nekünk fog fájni.

2017. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl cseppet sem fáj, hogy te kövér vagy. De ha téged zavar, hogy ezt kell hallgatnod, akkor költözz el.
2017. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!