Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan irritáló ember a...

Van olyan irritáló ember a környezetedben, akit h/lyére pofoznál?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Hány éves, milyen nemű? És te?

2017. aug. 3. 00:53
1 2
 1/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
40%
Olyan mindig akad nem is egy....mondjuk mióta új helyre költöztem még itt nem találtam. Ha "helyrepofozni" szószerint nem is de szavakkal nem egyet helyretettem már. A megmondják, hogy kéne élni fajta a legtöbb. Életkor meg változó volt 20-35éves korig. én meg 30/F
2017. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Van, mert egy idegesítő, szexista, homofób, rasszista, utálatos, tanulatlan, bunkó, s**gfej állat, aki mindenkinél jobbnak képzeli magát, mindenbe beleüti az orrát és mindig tud okoskodni, de értelmes mondat még nem hagyta el a száját. Szerintem a helyzet szempontjából teljesen mindegy, hogy hány éves vagy milyen nemű, pláne mindegy, hogy én hány éves és milyen nemű vagyok, de ha annyira tudni akarod, akkor ő kb. 45 lehet és férfi, én 23 vagyok, szintén férfi.
2017. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Igen...Egy (szerencsére már csak) volt osztálytársam, aki fiú elvileg, de kb annyi férfiasság volt benne, mint egy női borotvában. Csak lány barátai voltak az osztályban, amit nem is csodálok, mert ő is pont ugyanúgy viselkedett, mint valami hülye pláza3,14csa, úgy is beszélt, valamint állandóan másokat fikázott a hátuk mögött, hogy milyen ruhában vannak meg hogy néznek ki, milyen szaguk van, stb., mindenkiben talált valami hibát, ami miatt röhöghetett rajtuk.. De mindezt úgy, hogy közben ő a legundorítóbb "ember", akit valaha láttam, egy elhízott, patkányfejű kis b**zi c...ny.

Valamint tanulatlan, lusta és fájdalmasan egyszerű is volt. Ám ő mégis azt gondolta magáról, hogy amúgy milyen okos, csak azért vannak rossz jegyei kb mindenből, mert őt minden tanár utálja. Aki meg jó tanuló volt, arról olyanokat mondott, hogy nincs élete, hazamegy és délután 3-tól este 11-ig csak ül a könyvek felett...Mellesleg rólam is ugyanezt mondta, pedig én kb 4 év alatt ha másfél órát tanultam összesen, már lehet, sokat mondok :D Csak értem az összefüggéseket meg nem pofázok órán..

És persze a szemébe szinte soha senkinek nem merte elmondani, mi a baja vele, sőt, akiket legjobban szidott a hátuk mögött, azokkal beszélt a legmézesmázosabban, ha kellett tőlük valami...Bírtam, hogy engem néha úgy kibeszélt, hogy ott álltam tőle fél méterre, meg direkt szemétkedett velem, pl. amikor elmentem mellette, direkt nekem jött és elkezdett pampogni a többieknek, hogy "Há dicsak, nézzítek mán, mekkora bunkó, jövök oszt belém gyün!", de volt, hogy csak úgy derült égből villámcsapásként odajött hozzám és elkezdett kérdezgetni, hogy hogy vagyok, meg megdicsérte mondjuk a hajamat meg ilyesmi, ebből már tudtam, hogy valami kelleni fog neki..És persze 2 perc múlva már könyörgött azért, hogy odaadjam neki mondjuk a füzeteimet, mert nem jegyzetelt órákon és most nem tud miből tanulni pótvizsgára, vagy nem dolgozta ki a tételeit, amikből a tanár tételdogákat íratott és ha kap még egy 1-est, nem tudja az igénytelenül összecsapott "kiselőadásaival" felhúzni a jegyét 1,5-re.....És amikor mondtam, hogy nem, már egyből vágta a fejeket meg ment mindenkinek elújságolni, mekkora f4szarc vagyok :DDDDD

Még tudnék róla írni pár oldalt, de már ennek a kisregénynek a megírása közben is ideges lettem XD

Én egyébként lány vagyok és 19 éves, a szóban forgó gyerek szintén.

2017. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egyértelmű, hogy mindenki életében van ilyen.
2017. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert egy hebrencs balfék, aki túl hamar vált komolyra, túl őszinte, túl kitartó, még akkor is, ha semmi értelme. Sajnos megverni nem tudom, mert egyenlő ellenfél és amúgy is aki összetör egy tükröt, annak 7 év balszerencse jut osztályrészül. Hát kell ez nekem még ennek tetejébe ?! :D

31/f

2017. aug. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Könnyebb azt sorolni akit nem:D
2017. aug. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Nincsen szerencsére, kizártam őket az életemből.

Esetleg néha az apám ilyen, időnként irritálóan viselkedik, bántani persze nem fogom, de helyretettem már egy-két alkalommal.

2017. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Egy évfolyamtársam van, akit nem tudok figyelmenkívül, egyszerűen túlságosan irritál.

Én 16/L, ő 16/F

2017. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

Van.

Soha életemben nem utáltam még annyira embert, mint őt. Sőt, igazából sose utáltam senkit,csupán csak olyan volt, akit nem kedveltem, de az olyanokkal nem foglalkoztam.

Az a nő, akit egyszerűen nem tudok figyelmen kívül hagyni, mert annyira irritál, az egyik főnököm, 11 évvel idősebb nálam. Kölcsönösen utáljuk egymást. Ő az első perctől kezdve nem bírja az arcom (3 éve dolgozok ott). Nekem sem volt szimpatikus sosem, de eleinte próbáltam a bevált módszert alkalmazni, hogy csak annyit beszélek vele, amennyit feltétlenül muszáj, és nem foglalkozom vele... Ám ő annyira egy bunkó, lenéző, nagyképű ember, és annyiszor beszólt nekem, hogy már ha meglátom, akkor elkap az ideg. Ez már több kollégának is feltűnt, hogy engem ok nélkül megtalál mindenféle beszólással, cseszegetéssel.

25N

2017. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Igen a párom. 😂😂😂 folyton kötekedik és provokál. Szokott is kapni tőlen. Utána meg bújik. Jó játek 😁
2017. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!