Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért boldogít másokat, ha...

Miért boldogít másokat, ha lekövéreznek?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem tartom magam annak, 50-1-2 kg vagyok, a combom húsos egyedül. Viszont az elmúlt félévben/évben sokszor megkaptam, hogy kövér/dagadt vagyok, főleg a fiú osztálytársaimtól, de volt, hogy a tanárom is mondta csak kicsit szebben megfogalmazva. Őszintén nem értem miért teszi őket ez boldoggá... Akárhányszor elővettem egy édességet beszóltak, hogy ne egyem, mert elhízok... Általában nem szokott meghatni, de már a 3.-4. ember után komolyan elgondolkodtam...

Vajon az egész a média miatt van,ahol csak 45kg-os bomba nőket látunk? Vagy csak mert boldoggá teszi őket mások nyomora?

Köszönöm, ha elolvastad:)

14/l



2017. aug. 3. 03:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mert az emberek g_cik, azért ^^


az a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben, az hogy más mit mond nem számít ^^

2017. aug. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolják, hogy akkor lesznek különbek másoknál, ha lehúzzák őket. Ahelyett, hogy ők tennének valami kiemelkedőt. De az ilyenek középszerű emberek, egyszerűbb lerántaniuk a másikat, mint magukat felemelni.
2017. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ember ilyen, jól esik nekik bántani a másikat, teljesen mindegy, hogy kövér, vagy túl sovány, vagy egyéb, nem átlagos dolgot látnak valakin, akkor már leszólják. Ezt meg kell szokni és túllépni rajta.
2017. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért, meg alig várják, hogy okosabbnak, szebbnek, nagyobbnak érezhessék magad, mint te és belepofázhassanak az életedbe. Vannak, akik mindenkiben a pici negatívumokat keresik és kapirgálják meg. Lehet puszta irigység is, az a cél, hogy ne érezd magad jól. Nem kell velük foglalkozni, ez a saját frusztrációjukból ered. Boldog, magával elégedett ember nem szólogat be másnak.
2017. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen magad vagy? Csak mert ha nem extra alacsony vagy, még vékonynak mondható is vagy, nemhogy kövérnek.
2017. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az irigység piszkálódásban nyilvánul meg;)

Lehet arcodra irigyek és éppen e kis területet ragadták meg...

Kérdezd vissza tőlük legközelebb, hogy miért zavar, ha erotikusan duzzadt vagyok? Tetszem vagy anyukádra emlékeztetlek? :DDDDD

Dobd vissza a "kövér labdát";)

2017. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aggódnak érted, mert számtalan betegség okozója a felesleg, de nem a combon, hanem a hason. Úgyhogy ne aggódj, de ha néhány kg-ot sikerülne leadnod, sokkal jobban érzed magad és mozgékonyabb leszel. Tapasztalatból mondom, én jól éreztem magam a bőrömbe, nekem is mondogatták, vastag a hátam, hány hónapos terhes vagyok? Én sajnos hasra szedem fel,elkezdtem tornázni, igaz 3 hónap alatt csak 3 kg-ot fogytam, és most ebbe a nagy melegbe hanyagolom, de ősszel folytatom. De van valami más ami igazi boldogságot eredményez!
2017. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz:)
2017. aug. 3. 12:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább legyél dagadt csaj, mint vékony srác.

Engem egész életemben ezért szekaltak.

2017. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hollófernyiges ***** válasza:
Megnéztem a 2007-es statisztikát, a 14 éves magyar lányok átlagos testsúlya 52,6 kg, úgyhogy egy picivel még alatta is vagy, a 14 éves lányok fele nehezebb nálad.
2017. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!