Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen megrögzött...

Kinek milyen megrögzött hobbija, vagy "hobbija" van?

Figyelt kérdés

a közhelyeseket is írjátok le,pl fotózás,ilyesmi,mert sajnos én nekem most nincs hobbim


régen valutákat gyűjtöttem,volt pl szlovák koronám,ami már nincs....:D

lepkeb*zi is voltam,és denevérbu*i is kisebb koromban


de van aki numizmatikál,órákat gyűjt,érméket,szappanokat,parfümöket,egyedi dolgokat,stb....meg ugye mindent

mi a hobbitok?


2017. aug. 3. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olvasás. Lassan már nem tudom hova pakolni a több 100 könyvemet, de nem akarok, és nem is tudnék leszokni róla. :D
2017. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Rajzolás, színezés, firkálás.

Mindig és mindenhova.

Másokat az órán azért üvöltötték le, mert beszélgettek, verekedtek, dobálóztak, engem azért mert rajzoltam.

Hú de utálom én ezt, remélem középsuliban már nem foglalkoznak ezzel.

2017. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

olvasni én csak azért,hogy tájékozottabb legyek,nekem az nem hobbi kategória :D de ez én vagyok


hát...soha nem értettem,hogy egyesek miért tudnak olyan szépen rajzolni,én és mások meg miért olyan bénán? ha szépen tudnék rajzolni,biztos én is rajzolnék,vagy nem :D

2017. aug. 3. 12:46
 4/16 anonim ***** válasza:
hát, ez nem minősül hobbinak, de van egy olyan fura "szokásom", hogyha hallok egy szót, vagy mondatot, akkor magamban rögtön megszámolom, hogy mennyi betű. de a számolás nem is jó szó, egyszerűen szinte azonnal, max pár másodperc múlva beugrik, mintha a betűk helyett számokat látnék :D már kb 10 éves korom óta van ez, másnak is van esetleg ilyen? mert ha igen, érdekel, minek nevezik ezt:D
2017. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hehehehehe

ezen most azért jót kacagtam :DDDDDD

2017. aug. 3. 13:05
 6/16 anonim ***** válasza:
pedig nem vicc, és tényleg érdekel, ha van tudományos magyarázata, mert akiknek megmutatom ezt a képességem, mindig rácsodálkoznak
2017. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát...nincs pszichiáteri szakvizsgám,de az tuti,hogy ez jó képesség,amit leírtál :)
2017. aug. 3. 13:13
 8/16 anonim ***** válasza:
nem is pszichiátriai kórképre vagyok kíváncsi.....
2017. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#4: Én is ilyen vagyok! De én még ilyen 5betűs rendszerbe is elhelyezem őket. Pl. fogfájás = fogfá|jás, és a rövid mondatokat is, pl. ne csináld = ne csi|náld
2017. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Puzzle 😁

Szerencsere a párom nem szól bele, pedig el van foglalva folyamatosan az ebédlőasztal. A mélytányérokat használom mikor szín és forma szerint válogatok. Dehát ilyen ez a hobbizás 😁 van hogy egésznap, ha megunom akkor pár napig nem nyúlok hozza

2017. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!