Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok olyan hangot...

Ti is szoktatok olyan hangot hallani néha, mintha vki számítógépezne?

Figyelt kérdés

Egér kattintgatás, billentyűzeten potyoges... Én szoktam ilyet hallani és azt hiszem, anya laptopozik, de aztán kiderül, hogy nem...


Meg még azt is szoktam hallani, hogy valaki fogat mos, pedig aztán kiderül, hogy senki nincs a fürdőben.


Veletek szokott ilyen lenni?


2017. aug. 3. 14:47
 1/10 anonim válasza:
50%
Ezek szellemek! Én is félek tőlük
2017. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én köhögést, mászkálást, ajtócsapkodást szoktam hallani időnként. Háromszor rájöttem, hogy csak hallucinálok, azóta nem foglalkozok vele. Mivel csak az agyam dobja be ezeket, nagy baj nem lehet.
2017. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Hat neha vannak ilyenek de pl kiderul hogy ahelyett hogy a tesom irna a hazit valami eger kapar a kamraban vagy csak besipol a fulem. Esetleg meg az is lehet, ami nekem szokott lenni, hogy akaratlanul megjegyez valami hangot a fuled es folyamatosan hallod meg akkor is ha vege, vagy csak orakkal kesobb kezdodik el. Pl dolgozat iraskor mindenki csondben ir es feszult igy mikor suli utan haza megyek, a buszon is hallom ahogy serceg a sok toll a papiron. :D van ilyen, megrazod a fejed es mesz tovabb :D
2017. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen!

Főleg a munkahelyen!


25/f - szoftverfejlesztő

2017. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Vékonyak a falak a szomszédból jön.

Mikor még az írógép volt a menő, az isten barma a fejem felett éjszakánként órákon át azt ütötte.

De hallottam már versenyautós számítógépes játékot is, fingást bele a kádba és igen sokx olyan zajokat mintha tőlünk jönne, de mindig rá kell jönnöm, hogy más, mások ziregnek zörögnek szarakodnak a szomszédba !

2017. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt az agyad csinálja. Háttérzaj. Mindenkinél van ilyen.
2017. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, épp azért kérdezem, hogy mások mennyire rapasztalnak ilyet, mennyire általános. :)
2017. aug. 3. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak az agyad játszik veled. Én például a tv hangját szoktam hallani, pedig a házban sehol sincs bekapcsolva.
2017. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Én azt szoktam hallani, hogy valaki Facebookozik. Aztán lehet, hogy tényleg. :D
2017. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a hűtőm hangját szoktam behaluzni, hogy bekapcsol, meg a busznak, amivel munkába járok hibrid motorja van és fura kattogó hangot ad, az is néha megszólal a fejemben.
2017. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!