Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember alvás alatt tud...

Az ember alvás alatt tud hangokat hallani álmába és ha felkel nincs körülötte semmi zaj?

Figyelt kérdés
Ez az hogy szavakat vagy zörgést hall az ember de nem ugy hallja hogy körülötte zörögnek és meghalja hanem hogy csönd van és közbe álomba lehet hallani.

#éjszaka #alvász.
2016. máj. 29. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a múltkor egy egész dalt hallottam álmomban, és nagyon szép is volt. A közepén felébredtem, és nagyrésze kiment a fejemből, csak a dallamra és a szöveg töredékeire emlékeztem. Megpróbáltam a szövegre rákeresni, de nem találtam ilyen dalt, szóval lehet, hogy a szöveget csak az agyam alkotta hozzá, de nem hinném, hogy a dallamot is. Lehet, hogy egy régebben hallott dal emléke volt.
2016. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nekem is szokatlan felismerés: sokan állítják, hogy álomban csak képek vannak, hangok nem; de én is gyakran hallok hangot, beszédet, akár (általában nem valós) zenét is.
2016. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!