Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket milyen dolgok/élethely...

Titeket milyen dolgok/élethelyzetek idegesítenek a legjobban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Részeg emberek. Az emberek józanul is épp elég idióták, részegen egyenesen kibírhatatlanok.
2017. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem az, hogyha valaki azt akarja, hogy ő legyen a középpontban, és ezért bármit megtesz. Az is idegesít/ett - szerencsére felnőttkorban ritkábban találkozok ilyennel - ha valaki kelleti magát egy srác előtt. Emiatt a nagy tömegek is idegesítenek a bulikban, hogyha párzási táncot jár 2 illető, és lökdösködnek - természetesen azért, mert csak ők léteznek a világon. :D
2017. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha a fogam közé megy valami és nem tudom kipiszkálni a nyelvemmel. A másik, amikor kényelmetlen pozícióban van a zacsi és nyilvános helyen vagyok, így nem tudom megigazítani. Na az őrjítő érzés.
2017. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A sok nyomorék pasi,akinek a nő az élete, és állandóan hisztizik hogy miért szingli...az ilyeneket telibe verném. 22/L
2017. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
80%

Ha a nagy "átlag" szerinti viselkedést várják el az embertől, meg hogy úgy gondolkodjak, ahogy más azt helytállónak tartja.

Hivatalos helyeken ügyintézés igen agy százalékban:D

2017. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha van egy munkahelyi vezető és fél irányítani, így minden kulimunkát (pl.: fegyelmezés, szabályok betartatása) mások végeznek el helyette.
2017. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki mindent tud, és mindent jobban tud, miközben eszméletlen nagy baromságokat mond. Itt a Gyakorin is sok ilyen ember van.
2017. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki agresszívan viselkedik az utcán, a bolondok a parkban. ( mindig megtalálnak)

A siető, türelmetlen emberek. A buták, a hül.yén viselkedők. Értetlenkedők, akiknek egy dolgot 100 féleképpen el kell magyaráznom. Aki azt gondolja magarol ő mennyire okos. Ha folyamatosan beszél és engem nem kérdeznek meg.

2017. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

8as vok

És aki full hül.yének nez engem

2017. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem fejtem ki, mert betelik az internet!
2017. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!