Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket milyen dolgok/élethely...

Titeket milyen dolgok/élethelyzetek idegesítenek a legjobban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az hogy mindenki azt kérdezi miért nem kocsit vettem a biciklim árából..meg hogy nagyon ráérek, hogy egész napos túrákra megyek állandóan. Persze ha valaki egész nap a facebookot nyomja az tök természetes. de ha én ilyen kihívások elé állítom magam akkor egyenesen bolondnak tartanak. próbálok egészségesen élni, ezek az emberek meg olyan lusták, hogy inkább próbálnak lehúzni, nehogy be kelljen látniuk hogy ők a hülyék nem én.
2017. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy egyes személyek ELVÁRJÁK tőlem, hogy úgy éljek és gondolkozzak, mint ahogyan ők teszik, az én nézőpontomat pedig képtelenek elfogadni. Rendszerint az ilyen emberek még csak végig sem hallgatják a másikat, utána meg még előadják, hogy ők csak "segíteni" akartak neki. Végül természetesen jól megsértődnek és kibeszélik a másikat a háta mögött. Szerencsére már nem tartom ezekkel a kapcsolatot. Ilyen "barátokra" nekem nincs szükségem.
2022. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!