Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért irritál mindenki? Mit...

Mért irritál mindenki? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Mostanában kicsit furcsán érzem magam egyszerre mindenki aki körülöttem van elkezdtek irritálni, nem érzem jól magam velük, butának,felszínesnek tartom őket. A szüleim a barátnőm a néni az utcán a szomszéd, a postás, a tesóim mindekitől rosszul vagyok. Azt sem értem hogy mért írtam ki a kérdést mert lehet az is irritál amit írni fogsz pedig csak segíteni akarsz majd.nem tudok kapcsolatokat kiépíteni most mert rögtön roszul leszek az emberektől. lesz-e valaha olyan a közelemben akiktől nem kaparom a falat??
2017. aug. 4. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, de én jól leplezem. Azthiszem engem kedvelnek az emberek, de én őket nem. Valamiért mindenkinél különbnek gondolom magam, és ez jellembeli hiba nálam.
2017. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Relax. Elfog múlni
2017. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Amit leírtál az engem az un. "kiégés" tüneteire emlékeztetek. Amerikában már pszichológusok foglalkoznak a jelenséggel.

A kiégést az váltja ki amit utálsz. Jellegzetes tünete, hogy idegesíti az illetőt a többi ember és/vagy el is akarja őket kerülni ez okból.

Találd meg, hogy mi ez és változtass. Ha nem megy, változtass a mentalitásodon. Ha jól tudom Thomas Bergner írt a jelenségről a könyvében.


Remélem segítettem.:)

2017. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[az 1-est töltsd ki légyszíves, hogy ne irritáljon]
2017. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az Kiégtem, mert megfordult ez is a fejemben, hogy ez a bajom.
2017. aug. 4. 22:31
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. aug. 4. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:

@

Remélem én is segítettem.

2017. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!