Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan élte meg a 18....

Ki hogyan élte meg a 18. születésnapját?

Figyelt kérdés

Vártad már? Milyen érzés volt elérni ezt a nagy dátumot, "felnőtté válni"? Az, hogy téged már nem kötnek a "18+"-os kiírások? (Nem mintha, de na :D) Hogyan ünnepelted meg?

Egyebeket is mesélhetsz, minden, ami ezzel kapcsolatban kikívánkozik belőled.



2017. aug. 5. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csináltam egy jagy házibulit, ahova meghívtam a legjobb barátaimat. És nagyon jól sikerült. És életemben először direkt berúgtam, hogy tudjam, milyen. Az már nem volt olyan jó, de legalább otthon történt.
2017. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Korom ellenére idősebbnek néztem ki és éredtebben gondolkodtam ezért csak egy átlagos szülinapként tekintettem rá.


Ezért sem volt előtte "megkötve a kezem", simán beszereztem a 18+-os dolgokat.

2017. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanolyan nap volt, mint az összes többi. Nem ünnepeltem. És nem éreztem magam semmivel felnőttebbnek utána mint előtte.


31/N

2017. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én nagyon vártam, de csak azért, mert dohányzom, illetve néha-néha nagyon jól esik meginni egy sört, és nagyon utáltam, hogy nem juthatok hozzá akkor, amikor kívánom, előzetes szervezkedéseket igényelt az egész. azt sem szerettem, hogy amihez felnőttnek kellett lenni, ahhoz kellett a szüleim aláírása. illetve mindenki mindig azt mondta nekem, hogy "majd ha 18 leszel, megcsinálhatod, és nem értettem, miért ne szúrathatnék 17 évesen, a 18. születésnapom előtt egy hónappal piercinget. tudom, hogy nem az aláíráson múlott, szóval egy kicsit túltolják ezt azt hiszem.

éjjel kettőkor születtem, szóval elmentünk elefánt koncertre két barátnőmmel, és amikor éjjel (már másodika volt) ránéztem hazafelé az órára, mondtam, hogy wow, már 18 vagyok:) ők szolidan mondtak egy boldog születésnapot és ez nekem teljesen rendben volt. fészen nem kaptam sok köszöntést, mert nem nyilvános a születésnapom, akit közelebbről ismertem felköszöntött és ez bőven elég volt. volt tortám, kaptam pénzt ajándékba, igazából ennyi. most 19 vagyok, de ugyan olyan, mint 17 évesen. a különbség annyi, hogy itt csszeget a felnőtt élet, és én nem igazán tudok vele mit kezdeni :)

2017. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
15 vagyok :(
2017. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Készültem az érettségire, teljesen lekötött a tanulás, nem igazán tudtam megünnepelni sajnos.
2017. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!