Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne érezzek...

Mit tegyek, hogy ne érezzek kisebbségi komplexust?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, és hiába próbálok önbizalmat, határozottságot mutatni, amint megjelenik egy 170 ember, már úgy érzem, hogy semmi vagyok. Mintha semmibe vennének, úgy elveszek. Mit lehet ez ellen tenni szerintetek?
2017. aug. 5. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2017. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21/lány
2017. aug. 5. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor semmit nem tudsz tenni. Csajozás -> óriási hendikep, mert az alacsony pasik nem vonzóak. Munkavállalás -> hátrányból indulsz, mert nem lesz meg a kellő karizmád a HR-es szemében, mint mondjuk egy 180-as férfinak. Szóval annyit tehetsz, hogy beletörődsz, hogy ezt dobta a gép és megpróbálod leküzdeni az akadályokat.

Ha csaj vagy, akkor viszont nem értem miért probléma a magasságod. Ha csúnya vagy, akkor 175 magasan sem lenne több esélyed egy jóképű, magas, sportos szépfiúra, ha pedig jól nézel ki (vékonyság, mell, arc), akkor 160 magasan is vonzó vagy a pasik szemében. Oké, modell nem lehetsz, de gondolom nem is az az álmod. Nőként totál nincs okod az aggodalomra.

2017. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted őket mennyire érdekli a magasságuk?

[link]

[link]

[link]

2017. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató volt, viszont amikor elmegy mellettünk egy magas lány, vagy én és egy magas lány sétálunk, akkor mindig a magasabbat figyelik meg, ezért érzem magam lealacsonyítva.
2017. aug. 5. 23:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Különben mellem az van, próbálok vékonyabb lenni mindig, most szerencsére nem vagyok vékony, de tömzsi sem. Ha van egy kis hasam, az mennyire zavaró? A magasabb lányoknak általában szebb a felépítésük is, hosszú láb, vékony vádli, íves hát...
2017. aug. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!