Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisebbségi komplexust hogyan...

Kisebbségi komplexust hogyan lehet leküzdeni és lehet-e okolni?

Figyelt kérdés

Szóval felvázolva a helyzetet:

Kisebbségi komplexusom volt mindig a nemiszervem miatt, ami igazán lankadt állapotban kicsi, néhány cm, mereven 16-17 cm.

Igen, hallottam és olvastam sok helyen,hogy a 16-17 cm merev állapotban az átlagos vagy kicsivel átlag felettinek is mondható, de ez nem nyőjt vigaszt.

Mindig az a tudat volt bennem,hogy ha pl. koliban zuhanyzunk és valaki meglátja, akkor ez lesz a beszédtéma.

Középsuliban kolis voltam, de ott minden szobához volt külön egyszemélyes zuhanyzó, így ott nem volt probléma. De ha osztálykirándulásokra mentünk, ott már más volt a helyzet... így mindig próbáltam "trükközni" hogy vagy nagyon hamar elmentem zuhanyozni, vagy nagyon későn,hogy lehetőleg egyedül legyek és gyorsan letudjam.

Utána egyetemen is cska azért nem lettem kolis, mert féltem a zuhanyzástól. Ez azt eredményezte,hogy néhány csoporttársamon kívül senkit se ismertem, de mivel velük is kevés időt töltöttem,így szinte mindig egyedül voltam.

Még anno középsuliban volt egy olyan lány osztálytársam, aki testileg tényleg nagyon jól volt összerakva (nagy mellek, formás hátsó, hosszú lábak, aranyos arc) és többször előfordult (volt hogy ittas, volt hogy józan állapotában is) , hogy bepróbálkozott nálam és ha akartam, akkor ágyba vihettem volna. De attól tartottam,hogy ha meglátja a nemiszervem, akkor majd kikacag és nem hogy nem lesz belőle semmi, de utána majd elmondja másoknak is,hogy mekkora vagyok.


Így most itt vagyok 26 évesen szűzként. Egy pontos elkezdtem nagyon sok dolog miatt a nemiszervem nagyságát okolni,de persze tudom,hogy nem minden amiatt történt úgy ahogy.


2015. nov. 22. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen tuncid van :/ azé csapasd ki bátran valami csajjal
2015. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de a hozzád hasonló trollok véleményére nem sokat adok :/ úgyis mondhatnám,hogy semmit.
2015. nov. 22. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a nemiszerveddel van baj, hanem a gondolkodásoddal. Mélylélektani terápiával ez megoldható lenne. Gondolkodhatsz személyiség fejlesztő tréningben is.

Kérdezhetsz privátban.

2015. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a nemiszervem miatt, ami igazán lankadt állapotban kicsi, néhány cm, mereven 16-17 cm."


Most mondjam azt, hogy ez teljesen normális?

Vérpénisznek mondják azt, ami ernyedt állapotban picire összehúzódik. A lényeg úgysem az, hanem az, hogy mekkorára duzzad, amikor arra van szükség. A 16-17 cm teljesen korrekt.


Azt megértem, ha a zuhanyzóban kellemetlen megjegyzéseket kaptál emiatt. Nők azonban szerencsés (avagy normális) esetben úgysem lankadt állapotban fogják látni. :)

Tehát a félelmed jogos, de alaptalan.

2015. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!