Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy lenézem a...

Az normális, hogy lenézem a műveletlen, primitív, prolikat?

Figyelt kérdés

Akiknek egyszerű csőlátású világnézetük van mellé primitívek, bunkók, nem tudnak érvelni csak a saját igazuk számít, mindig aktuális tömeg pop zenéket hallgatnak, a barátok közt, éjjel nappal budapest, való világ féle szarokat nap, mint nap fogyasztják.

Mióta elkezdtem művelődni már mélységesen lenézem az ilyen típusú embereket.


2017. aug. 6. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is lenézem őket, de nem hangoztatom ezt, csak igyekszem kerülni a társaságukat.
2017. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog, hogy lenézed őket, azt javaslom, művelődj még egy kicsit és rájössz, hogy ez egy társadalmi jelenség (ami mindig létezett), viszont ugyanilyen környezetben nőttek fel, nem kaptak megfelelő inspirációt, motivációt. Gondolj a családi háttérre. Posztkommunista nemzetben ne csodálkozz erre a szellemi hanyatlásra. Én inkább sajnálom őket... és próbálom átérezni a helyzetüket.
2017. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek joga van a saját véleményéhez.

De ettől még valamivel többnek vagy jobbnak érzed magad hogy ezt a te vélt felsőbbrendűségedet a világ orra alá dörgölöd?

2017. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Azért hozzáfűzöm, hogy én sem haverkodom velük, képzőművészekkel lógom (akikkel megvitatjuk azokat, akik nem értelmiségi családból származnak), de maximálisan sajnálom, és ha tudnék, segítenék is.
2017. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezt inkább ne hangoztasd, mindenki rendelkezik rossz tulajdonságokkal, olyanokkal, amiket le lehet nézni, neked az egoizmusod ilyen.
2017. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Azt nézel le akit akarsz. Minden jogod meg van hozzá. De ne lepődj meg hogy fordítva is így van.
2017. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha a paraszt nem szarik, az úr nem eszik!
2017. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk mostanában kezdtem nyitni a világ fele és lehet emiatt vagyok ilyen lenéző velük. Tudom, hogy el kell őket is fogadni és biztos megvan a saját hátterük csak rossz látni, hogy sok ember ilyen. Nem rég fel tettem ide egy tök normális kérdést és olyan bunkó módon válaszoltak, mellé iszonyat nagyképűek voltak, abban a hitben élnek, hogy csak a saját igazuk a szent. Szép kulturáltan elküldtem őket a fenébe. Amikor műveletlen voltam, akkor legalább nem voltam ilyen beképzelt, hogy csak nekem lehet nekem igazam és nem voltam bunkó sohase senkivel.
2017. aug. 6. 21:14
 9/20 TR75 ***** válasza:
80%
Te így kompenzálod a kisebb(rendű)ségi komplexusodat. Most már ezt is tudjuk.
2017. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Annyira jó, hogy itt művelődhetek. Még azt is megtudtam, hogy a "lóg" valójában ikes ige.:D Ha még egy kicsit tanulok tőletek, én is lehetek ilyen frusztrált lúzer, aki kiír egy kérdést sértődöttségében, hogy nem tisztelték eléggé a szent véleményét?:D
2017. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!