Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy lenézem a...

Az normális, hogy lenézem a műveletlen, primitív, prolikat?

Figyelt kérdés

Akiknek egyszerű csőlátású világnézetük van mellé primitívek, bunkók, nem tudnak érvelni csak a saját igazuk számít, mindig aktuális tömeg pop zenéket hallgatnak, a barátok közt, éjjel nappal budapest, való világ féle szarokat nap, mint nap fogyasztják.

Mióta elkezdtem művelődni már mélységesen lenézem az ilyen típusú embereket.


2017. aug. 6. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, te is elgondolkodhatnál a dolgok hátteréről. Felvidéki vagyok, mi így használjuk. Szociolingvisztika, máskülönben Nádasdy szerint egyáltalán nem baj a különböző szóhasználat.
2017. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem nézem le őket. Inkább sajnálom, szánom őket. Ők is megérdemeltek volna egy szép és jó életet.
2017. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem ők a probléma, ők csak a probléma tünetei. Ha tényleg haragudni akarsz valamire, akkor haragudj a bukott oktatási rendszerünkre, és arra, hogy nincs olyan párt, akiknek ne lenne érdeke a csőlátású proli generációk folytonos újratermelése.
2017. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Ne is haragudj!

Én meg utálom az olyan embereket, akik másokat néznek le, a hiányosságaik miatt.



ÉRVEM(mielőtt beszólnál):

Meglátásom szerint, mindenkinek vannak hiányosságai, és mindenki jó valamiben, amiben más nem. Nem tudni, ki min ment keresztül élete folyamán, és mitől lett ilyen. Tudod kedves "művelt" kérdező, vannak emberek, akiknek önhibájukon kívül, nem adatott meg a tanulás/továbbtanulás/ott kellett hagynia az iskolát.

Még te "művelődsz", addig ők fizikai munkát végeznek. A kikapcsolódást, egy fárasztó nap után, kérdésedben említett tevékenységekben lelik.

Nap során felgyülemlett feszültséget, pedig itt vezetik le. Élőben meg lehet töknormális emberek. :D

2017. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
98%
Azért ez az "én különb vagyok, mert művelődöm" féle látásmód is kissé csőlátásra utal :D
2017. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
Az egy dolog, hogy ezek a műsorok valóban nézhetetlenek és a "mainstream"-be tartozó zenék is eléggé gagyik, ennek ellénre nem kéne lenézni, megvetni azt aki ezt szereti. Aki ezeken szocializálódik se lesz feltétlen begyöpösödött agyú idióta, mindenki képes a változásra, fejlődésre.
2017. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%

Orbitális hülyeség, amit írsz, kérdező, már ne is haragudj! A sógoromnak pl. 8 osztálya van mindössze - meg felnőtt fejjel elvégzett két tanfolyamot -, de ő nem nézi meg nem hallgatja azokat, amiket te a kérdésben felsoroltál. Nem mellesleg, ahhoz képest, hogy nem túl iskolázott, eléggé elit helyen dolgozik.


Amúgy szerintem még művelődj egy kicsit, mert a helyesírásod még nem az igazi, azon belül is főleg a vesszők, kötőjelek helyes használatát kéne gyakorolnod! Egyébként nem szoktam ilyenekbe belekötni, csak gondolom megjegyzem, ha már annyira nagyra vagy a "műveltségeddel"! Szóval, maradjunk annyiban, hogy van még mit tanulnod! Sok sikert!

2017. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Gyakori, elég sok klaszsista sznop s-ggfej létezik a világon :)


Szerencsétlen ember mondjuk dolgozik ki tudja, hány műszakot, és neked az indítja be az istenszindrómádat, hogy kikapcsolódásként bekapcsolja a tévét meg a rádiót?

lmfao, nőj már fel.

2017. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
sznob*, lehet röhögni :D
2017. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

önmagában nem lesz vki proli attól, h 8 általánosa van, vagy fizikai munkát végez. nem tudom, néhány válaszoló miről beszélsz.


„Mióta elkezdtem művelődni már mélységesen lenézem az ilyen típusú embereket.”


ez azért kevés mondjuk. a magyar proli rosszindulatú, kötekedő, nem toleráns, igénytelen, tájékozatlan stb. tehát tipikusan az, aki bzizik, zsdózik 2 böfögés között a tv előtt, aztán lecammog koszos mackónadrágban a boltba, közben meg nem nagyon érti, nem is érdekli, h mi folyik az országban világban. ebben az országban sokszor a diplomás emberekre is jellemző néhány „prolis dolog”.

2017. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!