Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről? Ez...

Mi a véleményetek erről? Ez igy nem tiszetletlenség-e a másik emberrel szemben?

Figyelt kérdés
Megvolt beszélve valakivel a társaságunkból,hogy elmegyünk fagylatozni.A helyzet az,hogy a szomszéd településen él.Az történt,hogy az illető a megbeszéltnél is rövidebb ideig maradt,mert mennie kellett máshova is.Igy mindössze bő félórát tartott a találka.Igaz irt a facebookon kb 1órával előtte kérdezte fent vagyok-e,irtam neki hogy még fent-mobilon,de ha valami fontosat akar akkor inkább sms-t irjon vagy hivjon.Elképzelhető,hogy közbejött neki valami és lemondta volna a találkát,de lehet gondolta már úton vagyok.Kicsit sértve éreztem magam,mert nekem ahhoz hogy találkozzunk időt és pénzt kellett szakitani rá.Úgy érzem ő ezt nem vette figyelembe.Ha valakivel találkozót beszélek meg és az a valaki félórát kell,hogy utazzon akkor minimum 1-2órát szánok rá,különben meg sem éri találkozni,az inkább arra hasonlit,hogy összefutottunk és tiszteletlenségnek érzem a másik idejével,jószándékával szemben.Sajnos volt már ilyen tapaszatalatom.Ezzel a személlyel ez első eset.Most szemet hunyok felette,de legközelebb ha hiv találkozni előre tisztázom a részleteket.Nekem igy több mint egy órát kellett sétálgatnom mire lett megint összeköttetésem.Szeretem a szomszédvárost,meg szivesen sétálok is ott,de most csak a félóra találka és séta miatt nem mentem volna el.

2017. aug. 6. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez is több,mint a semmi! Meg lehet érteni,hogy volt más dolga is és nem akart senkit megbántani ezzel!
2017. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!