Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok az emberi tulajdonság...

Mik azok az emberi tulajdonságok, ami zavar titeket másokban?

Figyelt kérdés
Próbálok rájönni,hogy mi a baj velem.Már óvodás koromban is szekálltak,általános suliban végig csesztettek,de senki nem állt ki mellettem,legtöbbször rám fogták még azt is,ha valaki odajött hozzám,és csak úgy megrúgott.Sosem hagytam magam.Mégis sokszor ütöttem vissza,volt,hogy hónapokig mindennaposak voltak a veszekedések.Barátaim sem voltak,így kerestem olyan elfoglaltságot,amivel le tudom kötni magam.3 évvel ezelőtt lett egy xboxom,nagyba toltam,még most is sokat játszom.Úgy voltam vele,hogy multiba a legjobb,ami így is lett.De mégis egyedül maradtam.Nem tudom,közületek ki játszott-e már a gta-val multiplayerbe,de ott az a szokás,hogy odamész a másikhoz,dudálsz neki,beszáll a kocsidba,aztán spanok is vagytok.Nálam még itt is voltak fennakadások.3 év alatt nem szereztem egyetlen online-os havert sem,sem ott,de még az interneten sem,pedig beszéltem 1000 emberrel az elmúlt 5 évben.Ha nem többel.A lényeg az,hogy ha egyedül vagyok (ugye mindig),akkor játszom.Bekapcsolom,de még ott is egyedül vagyok,ha a térképre ránézek,látom,hogy ott mennek egymás mellett,beülnek a másik kocsijába,nálam sokszor írták azt,hogy ,,hagyj már békén'',és csak összevesztem mindenkivel.Feleslegesnek érzem magam.Direkt olyanokkal akartam barátkozni,akiknek ugyanaz az érdeklődési körük,de még ott sem megy.Pszichológust ne ajánljatok,mert több hetet töltöttem nemrég a pszichiátrián,elég volt.Amúgy senki nem tudott még segíteni.A senki alatt azt értem,hogy a pszichológusom sem tudott mit mondani,meg nekem sincs ötletem.Ez sokra sikeredett,de így is próbáltam letömöríteni az elmúlt 15 évemet.A fenti kérdésre visszatérve,mi lehet velem a gond? Ne mondjátok,hogy majd kiderítitek azáltal,hogy velem társalogtok,már próbáltam,de sose jött össze,tapasztaltam sokszor.
2017. júl. 9. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Röviden. :)

Nyafogós önsajnáltatós, majd ha valami nem jön össze hisztizős kis 4 éves elkényesztetett lány.


Senkit sem érdekelnek az ilyen emberek. Hiszen csak lehúzod az energiájukat.


Először tedd rendbe önmagad és ne mástól várd a megoldást. Szeress egyedül lenni és egyedül elérni dolgokat. Majd ha ezt elérted az emberek maguktól akarnak majd csatlakozni hozzád. Hiszen vonzó lesz számukra egy ilyen személy.

2017. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

,,Röviden. :)

Nyafogós önsajnáltatós, majd ha valami nem jön össze hisztizős kis 4 éves elkényesztetett lány.


Senkit sem érdekelnek az ilyen emberek. Hiszen csak lehúzod az energiájukat.


Először tedd rendbe önmagad és ne mástól várd a megoldást. Szeress egyedül lenni és egyedül elérni dolgokat. Majd ha ezt elérted az emberek maguktól akarnak majd csatlakozni hozzád. Hiszen vonzó lesz számukra egy ilyen személy.''



Sosem nyafogtam vagy hisztiztem,csak a pszichológusoknak mondtam el,meg ide írtam ki.Nem sajnálom magamat,csak már nem tudom élvezni az egyedüllétet,csak próbáld meg,hogy nem beszélsz senkivel semmit.Maximum magaddal.Pár napig még oké,de több év után már rossz érzés.Semmi sem jó hosszútávon.

2017. júl. 9. 06:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szüleid senkik? Nekem sincs sok barátom, azaz olyan ember, akit barátnak tudok nevezni. De görcsösen nem ragaszkodtam ahoz, hogy barátaim legyenek. Nézz filmet, olvass, fejleszd magad, játsz singl játékokkal! Torrent oldalakon rengeteg film, könyv található. Ha nem vagy egyre se regisztrálva, akkor írj rám és küldök meghívót 1re.
2017. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
3# Kösz,rendes vagy,de engem nem foglal le a film,amit olvasok,azt meg nem értem.Amúgy a szüleimmel sem beszélgetek,nem tudnak róla.
2017. júl. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"látom,hogy ott mennek egymás mellett,beülnek a másik kocsijába,nálam sokszor írták azt,hogy ,,hagyj már békén'',és csak összevesztem mindenkivel."

Akkor ez mégis mi akart lenni?



Az meg elég probléma ha valaki olvas valamit és nem érti.... többet kell olvasni és fejleszteni magad.

2017. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5-ös,nem tudom,autista vagyok.
2017. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is Aspergeres vagy.

Biztos, hogy nem vagy tolakodó, és másokat is hagysz kibontakozni? Vagy csak azt lehet csinálni - ha többen vagytok - amit te akarsz?

2017. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem így van.
2017. júl. 11. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem időszakjaim vannak. :D Valamikor rühellem az egész emberiséget, máskor meg halálra unom magamat egyedül. Durvábban kifejezve ez van. Persze kényelmetlen, hogy nincsenek konkretizált barátaim. De van ismerősi köröm, akikhez közelebb állok. Ők tudják rólam, hogy szociális fóbiám van. Ami azért rettenet, mert, ha tömegben vagyok, akkor biztos lehetsz abban, hogy utána abból délutáni szunya lesz. (Magyarán nyaralni meg ilyen helyekre nem lehet elvinni.) Ez tud rosszabbodni sajna. A lényeg annyi, hogy bizony nekem is vannak időnként egyfajta kitöréseim. Én speciel emiatt vagyok elviselhetetlen sok ember számára, de ezzel tisztában vagyok, ha te is tisztában vagy az egyes személyiségbeli problémákkal, akkor azokat lehet korrigálni. Én speciel nem szeretem a túl pozitív emberek társaságát, mert bennem az van, hogyha ezek orra buknak, de totálra, akkor könnyen lehúznak engem is. A reálisan gondolkodó embereket már könnyebben elfogadom.

Minden embernek más és más az a tulajdonság, amit nem visel el. Valaminek a görcsös akarása pedig inkább taszít, mintsem vonz. Nem tudom mennyi idős vagy, de gondolom még fiatal. Van időd. Nem kell félni és beleroskadni. Idővel úgyis találsz olyan embereket, akik elfogadnak, építenek. Nem 3 ember létezik rajtad kívül. A hobbik az alkotások pedig elterelik a figyelmedet és lehet, hogy másét pedig felkeltik. :)

2017. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!