Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor és miért éreztétek azt,...

Mikor és miért éreztétek azt, hogy teljesen a padlón vagytok? És olyan mélyről milyen kiutat találtatok, amitől szebb lett az életetek és ti is jobban éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Én itt kaptam egy ilyen linket:

[link]


Az ebben is vázolt alap számos más kiadványban is visszaköszön. Bob Proctor, Napoleon Hill..Szabó Péter, meg minden kutyafarka elmondta már, hogy a gondolatokat jobban ki lehet használni.

Jobban érezheted magad, ha rájössz, hogy bármin tudsz változtatni, persze ehhez is munka kell, hajlandóság. Ezután pozitív fényben cselekszel és adatik, meglátod.

2017. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmiféle negatív gondolatom, csupán kíváncsi is vagyok; talán jó/jobb lesz annak, aki kiírja magából vagy pedig hasonló helyzetben van; esetleg továbbá összehozhatja egy ilyesmi kérdés az embereket és láthatják, hogy nem csupán ők vannak az adott szituációban.
2017. aug. 8. 19:41
 3/9 anonim válasza:
Voltam nem is egyszer... Van amikor magam húztam ki a bajból de van amikor másoktól kellett segítséget kérnem. Teljesen más ember vagyok azóta.
2017. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
és látom 40% os vagyok haha
2017. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki eleteben vannak hullamvolgyek. Egyszer fent, egyszer lent. Szerintem igazi erot az ember sajat magabol merithet.
2017. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
Ezzel nem értek egyet!!! Mert van olyan eset, amikor külső segítség kell!!! És nem minden ember életében egyforma hullámvölgyek vannak közhelykirály....
2017. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondasz valamit, csak a saját életét mindenkinek magának kell rendbe hoznia, ha másoktól várjuk a boldogságot, akkor csalódni fogunk.
2017. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor 4 honapon belul a 2. Csaj hagyott ott... Na ott rajottem mennyire szar szemelyisegem van, az undorito kulsomrol nem is beszelve. Aztan elkezdtem valtozni. Ez volt 2 eve. Millioszor jobban nezek ki, sokkal kevesbe vagyok gyerekes, hatarozott vagyok. Ennek ellenere azota nem volt senkim. Minden lannyal csak az agyig jutottunk el azota, de onnan tovabb nem. De talan jobb is igy, lehet nem valoak nekem a kapcsolatok.
2017. aug. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyet értek... de még Pál Feri atya is beismerte egy interjúban, hogy szokott segítséget kérni, ha bajban van lelkileg és nem mástól várja ő sem.

Nyilván ha nem akarsz magadon segíteni és változni, akkor nem fog az életed sem, de van amikor kell valaki aki megindítsa a folyamatot.

2017. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!