Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavar ha valaki a...

Mást is zavar ha valaki a magánéletét kiteszi a facebookra?

Figyelt kérdés
Ma letöröltem egy ismerősömet. Összejött egy nővel. Rengeteg kép. Egymásnak szánt megosztások. Például: Reggeli kávés képeslap alatta komment imádlak. Durvább:minden napra egy kis szexkép, különböző pózokat mutatnak be kis képek a hét minden napjára. Alatta szöveg: Te melyiket szereted? És Te? Vagy: Esti képeslap alatta (a hölgy írja) már nagyon várom az éjszakát. Pasi én is. Ezzel volt tele a közösségi oldalam ahányszor bekapcsoltam. Sok volt ebből,- bár bevallom néha azért szórakoztatott- Sokszor erősen magamutogatásnak és ízléstelennek találtam, hogy azt is kiteszik ami igazából csak rájuk tartozik. Ti is töröltetek már le ilyenért "ismerőst"?
2017. aug. 8. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg tudod azt is csinálni, hogy csak leiratkozol és akkor ismerősöd, de nem látod amit kitesz. Én ezt kb mindenkivel megcsináltam ugyan ez miatt :)
2017. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem töröltem senkit eddig ,ilyen nem is volt :-). Viszont mikor mást nem látok csak xy ( ő egy kisfiú) pisil,kakil, játszik,eszik,iszik, alszik,fürdik stb stb ,nos kicsit idegesit. Leállítottam a követését,szeretem a gyerekeket nem arról van szó. De túlzásba viszik néha az emberek ,ugye egy kisgyerek pedig nem tud beleszólni ebbe.
2017. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval ilyen mértékű gátlástalanul tálalt szexualitással még nem találkoztatok? Egy keveset írtam le ízelítőnek. Tényleg olyan dolgok amik csak két emberre tartoznak. A gyerekes fotók engem nem zavarnak, megszoktam őket. Megértem ha mást meg ez zavar.
2017. aug. 8. 22:59
 4/9 Clay Morrow ***** válasza:
Engem nagyon sok minden zavar így rengeteg ismerőstől megszabadultam az évek során, emiatt alig rendelkezem 240 ismerőssel és kb. mindenkinek leállítottam a követését.
2017. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ,valóban nem találkoztam még nyílt szexxel . De biztos gáz lehet.
2017. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szokott érdekelni nagyon, hogy ki mit oszt meg.

De ha valaki nagyon zavaró kezd lenni, akkor csak a követést kapcsolom ki. Nem kell csak emiatt törölnöd az ismerőseid közül, na! 😃

2017. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a Facebookkal, szeretem, de ez az új "őrület" már engem is letesz.

Megvesz 10-15 ezerért egy jegyet, majd indít a koncert kellős közepén egy live-ot.

Hát bammeg, most bulizni mentél vagy közvetíteni?

Nem hiszem el, hogy vannak ilyen semmirekellő emberek, hogy elmegy egy komolyabb előadót megnézni és nem élvezi, hanem tolja bele az ismerősei arcába...

2017. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az esetek 80%-ában az pakolja ki ennyire a magánéletét akinél nincs rendben és ezzel próbálja másoknak mutatni, hogy mennyire szeretik egymást. Ugyanez a nyaralós képekkel vagy a vacsorákkal...senkit nem érdekel ki hol nyaralt vagy mit zabált aznap, de páran úgy érzik muszáj megmutatni a többségnek, hogy milyen "jó életük van".


12 éve vagyok párkapcsolatban, minden rendben van köztünk, a mai napig imádom a párom. Az van bejelölve, hogy együtt vagyunk, de soha nem küldünk egymásnak ilyen szarságokat. Ha mégis ránk jön, akkor privátban.

2017. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem zavar, hanem sajnálatra késztet. Sajnálom, hogy a valós élet helyett fosbukon éli ki magát. Vagyis a jó dolgokat rakja csak ki. Ha nem lenne néha szükségem rá, törölném magam az oldalról, de sajnos nem lehet. Pedig ezek miatt jól esne. Nem kell más képmutató villogása...
2017. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!