Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem kezdek belebolonduln...

Úgy érzem kezdek belebolondulni ezekbe (? )

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta foglalkoztatnak a dolgok és úgy érzem kezdek megőrülni tőlük. Az első, hogy depressziós vagyok már évek óta. Ezek mellett táplálkozási zavaros és sokat fogytam egy időben pedig pánikrohamom is volt amik már kezdenek elmúlni mert már csak néha tör rám ilyen. De talán a legrosszabb az az, hogy gyűlölöm azt hogy lány vagyok. Gyűlölök vérezni, a szüléstől undorodok, (a gyerekeket is kimondottan utálom, jobb nekik és nekem is ha nem jönnek a közelembe és nem nem fogom megbánni ha nem szülök soha.) A lányok taszítanak a viselkedésükkel, a puszta látványukkal ha meglátok egyet is csak a menstruáció jut róluk eszembe. Úgy érzem ezek a problémám rám zúdulnak és már nem bírom. Komolyan mondom nem egyszer voltak gondolom az öngyilkosságról. Egy időben pedig nyugtató függő is voltam. Pszichiáternél voltam nem is egyszer és nem javulok semmit.

2017. júl. 12. 20:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elnézést ha zavaros volt az írásom. 17/L
2017. júl. 12. 20:04
 2/23 anonim ***** válasza:

Hűűűű ez igen.

Neked most akkor mi is a bajod?

2017. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Minden úgy tűnik. Az egész élet a problémám és otthon nem is mondom el ezeket így azt hiszik minden oké...pedig szerintem nem.
2017. júl. 12. 20:12
 4/23 anonim ***** válasza:

Lenéz vki, hogy lány vagy?

Magaddal azért alakíts ki vmi haverságot!


Fiúnak sem jó lenni úgy meg folyamatosan kapkodhatod a fejed, hogy ne bámuld a lányokat.

2017. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

És a pszichiáter nem segített? Mármint az, hogy beszéltél vele?

Mégis mióta érzel így?

Hasonlóan vagyok én is, csak nem ennyire durván. Mármint nem szeretem a menstruációt, de azért elfogadtam. A gyerekek meg engem is taszítanak.

2017. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem emiatt néztek le. Csesztettek engem szinte az egész életemen át minden nap és emiatt fordultam ennyire magamba. A pszichiáter pedig be akart tenni kórházba ha nem javulok ettől persze megijedtem. Így mindig eljátszom, hogy mennyire happy vagyok csakhogy ne kerüljek be így pedig a gondok csak fokozódnak.
2017. júl. 12. 20:35
 7/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Milyen szakembereket kerestél fel és módszereket próbáltál ki eddig? Úgy értem, a pszichiáteren kívül.

2017. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hasonló gondokkal küzdöttem egész életemben. Csak engem kórházba se akartak dugni. Így azt javaslom, próbáld ki a kórházat, hátha esetleg az segít.
2017. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Nevetséges vagy a 17 éveddel:DDD Alig éltél-láttál-tapasztaltál még.

Az a legnagyobb bajod, hogy túl sok a szabadidőd meg nagy a kényelmed és nem is tudod elfoglalni magadat értelmesen csak mindenféle ökörséggel.

Szedd a lábaidat egy kis elhagyatott rétre, ahol nincs senki és üvöltsd ki magadból teljes erővel ezt a sok marhaságot;)

Kezd el édesíteni az életedet és ne a keserűséget gyűjtsd--minek???Az öngyizéshez persze kell is, de az a cél?

Ha nem, akkor változtass.Az ember megválogathatja az ismerőseit-barátait és így ki is alakít egy légkört maga körül, amiben jól is érzi magát...tedd ezt.


A kis sz@rosokra meg csak irigy vagy egyszerű s könnyű "életük" miatt, ezért utálod őket.

Keress egy gazdag palit, ha ez az álmod...semmittevés.

2017. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó: Ha téged lányként fizikálisan és verbálisan többen is b*sztatnak egész életedben úgy minden nap te biztos boldog maradnál ugye? Légyszíves gondolkozz el ezen. A gyerekeket rengeteg okból utálom, de nem azért amit te leírtál mert az b*romság. De ebből nem akarok vitát. És ha te rosszul éreznéd magad a bőrödben, legszívesebben helyet cserélnél mással te nem tettnél ellene? (én túlzásba esetem ezt tudom)
2017. júl. 12. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!