Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csalódok mindenkiben?

Miért csalódok mindenkiben?

Figyelt kérdés
Unokatesóim eléggé képmutatóak, őket nem szeretem annyira. Na meg ők egymást imádják nagyon,én sokszor felesleges harmadik vagyok. Anyukám pasizós,vele nem lehet nagyon lelkizni,és elég agresszív. Apukám nem törődik velem.Sok régi havernőm lese xar. 2 legjobb barátnőm is elvette a pasimat. Minden pasim megcsalt (3). Csak a suliban vagyok jóba mindenkivel ( amiért hálás is vagyok,mert 7 év után beteljesült a vágyam), meg a másod unokatesómmal is jóban vagyok,de évente ha kétszer találkozunk. Volt már egy barátnőm,akit sajnos én xartam le,mert depis korszakomat éltem,de nagyon megbántam,és próbáltam bocsánatot kérni...sikertelenül :( Azóta tényleg próbáltam mindenkinek a kedvébe járni,nem elhanyagolni senkit stb. Meddig büntet az élet azzal,hogy nincs egy igaz barátom/barátnőm ? ;// 22L
2017. aug. 9. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejleszd az önismeretedet, és ezen keresztül az emberismeretedet. Ne mindenkinek próbálj a kedvébe járni, hanem akiről úgy véled, hogy érdemes rá. Láthatóan nem találod a helyed, nincsenek igazán barátaid, társaságod. De erre nem az a helyes reakció, hogy innentől kezdve erőlteted, és grindolni próbálod a kapcsolatokat. Légy türelmes, a környezetedből előbb utóbb úgyis megtalálod azokat az embereket, akikkel kellőképpen hasonlít a gondolkodásmódod, és a világnézeted. Légy nyitott, kedves, tisztelettudó másokkal, ugyanakkor ez ne fajuljon szervilizmusig. Tiszteld magadat is annyira, hogy nem erőltetsz teljesen random emberekkel csak azért jó kapcsolatot, hogy legyen valakid
2017. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a címet olvasom el.

"Miért csalódok mindenkiben?"

Mert elvárásaid vannak velük szemben.

2017. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Én is csak címet olvastam.


Mert hiányosság van elmédben... Ez olyan hiányosságkomplexum, amiért negatív érzéssel tölt el csalódás.

2017. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapbol jot tételezel fel másokrol, bizalmat adsz a semmire, kijátszod a lapjaid, gondolom konnyen kiismerheto is vagy es igy "csak" lecsapják a magas labdát.


Céltábla vagy.


Altalában a kedves termeszet váltja ki

2017. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!