Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakinek ez megalázó?

Hogy lehet valakinek ez megalázó?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan fetrengek a röhögéstől, hogy ezt nagydobra verik...


2017. aug. 12. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy februári cikk. Honnan bányásztad most elő?


Egyébként eddig nem is hallottam erről a libáról, és tudom én, hogy nem szabad kinézet szerint ítélni, de ha a képére nézek, nem lep meg, hogy a legnagyobb baja az életben, hogy hülye szegény... :D

2017. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem az, minden embert kritizálnak és megaláznak néha, ah egy ilyen buta libával történik, akkor már hírértéke van, az ilyenek felhúznak...
2017. aug. 12. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ripostot hogy a szarba lehet olvasni? Igénytelenebb, mint a Bors. Másrészt te is feltettél erről kérdést és pörögsz a témán, szóval...
2017. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vágyott a hírnévre és elérte, még ha nem is így tervezte...
2017. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a nő is valami falunap szépe kaliberű versenyt nyerhetett... Aztán meg vergődik a hírnévért... Pedig ha képezné magát,tanulna,lenne megfelelő szókincse, levágós lenne, akkor talán nem égetné magát ilyen dolgokkal. Amúgy nagyon sok festék,nagyon jó beállítás,filterek,utómunka kell neki ahhoz,hogy úgy nézzen ki,ahogy ő már elégedettnek mondja magát a képei láttán...

Méghogy karaktergyilkosság...?' Nevetnem kell.,,! Milyen karaktere volt ennek egyáltalán? Mi az az Alföld TV? Mi az a

Púder? Ki ez a nő????

2017. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!