Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megalázó valakinek szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó valakinek szerelmet vallani aki nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Úgy kikívánkozik. De egyébként totál viszonzatlan... :(((( vagy inkább hagyjam a francba? Ilyen szerelmes még sosem voltam. A legszuperebb pasi. És csak játszik velem. Talán azért lenne jó, ha megmondanám, mert megértené, hogí miért viselkedek gyakran furcsán, távolságtartón. Mert szeretem, csak félek az érzéseimtől, hogy viszonzatlanok maradnak, hogy felemészt, hogy megalázódom. szeretem.
2008. nov. 16. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
a kapcsolatotok milyensegetol fugg.. ha kozeli jo barat, es tudod, hogy nem valtozna semmi, csak orulne, hogy megtiszteled az erzeseiddel, akkor logikus, hogy jo elmondani, de ha csak jatszik veled, meg incselkedik, akkor nem.
2008. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljes hosszában pofára esel, akkor is előrébb jutsz.
2008. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerelmes!:)szépnek találom, hogy manapság még vannak szerelmes fiatalok, nem csak "teccik egy srác/csaj". Én is voltam viszonzatlan szerelem "áldozata", és volt úgy,hogy egy napon bevallottam a fiúnak, bár ez nem változtatott a dolgokon. Mégis nem bántam meg sosem. Persze ez a fiú hozzáállásán is múlt, mert kedvesen hárította el a közeledésemet. Azt tanácsolom, add ki magadból az érzéseidet, írj naplót vagy verseket, vagy valld be neki.Egyrészt Te is megkönnyebbülsz, másrészt ha nem teszed meg, nagyon sokáig kínozni fog a "mi lett volna,ha".Sok bátorságot!
2008. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

én is voltam ilyen helyzetben, nem is egyszer. az egyiknek még bevalltam, sajnos nem jól reagált rá... teljesen eltávolodott tőlem, nem is köszönt,pedig előtte jó barátok voltunk. a másiknak nem mondtam el, és jobb is így, mert azóta kipihentem őt, tovább léptem, és azóta is barátok vagyunk.

másrészről már nekem is vallottak szerelmet, úgy hogy én nem viszonoztam, ne lepődj meg,ha furán reagál rá, mert elég nehéz helyzet neki is,gondolom nem akar megbántani, és úgy elég rossz nemet mondani

2008. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia kedves !


Szerintem adj neki jeleket hogy bejön neked meg kérdezősködj róla hogy a szüleivel él vagy nős meg ilyesmi. Keress olyan témát ami mindkettőtöket érdekel. Én jelenleg ugyanilyen helyzetben vagyok :) Nagyon szeretek még mindig egy lányt nem bírom kiverni a fejemből. Pedig reménytelen mert van párja. :(

Ha gondolod írj e-mailt

2008. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocs :) Előző kommentelő vagyok úgy értem hogy levelezhetünk nekem is szükségem lenne tanácsokra.
2008. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

namost én spec fiú vagyok, viszont, én egy lánnyal voltam így hogy szerelmes voltam de nem mertem neki elmondani. aztán egy nap eldöntöttem hogy igen elmondom. éééés nemmondtam el XDDD na hát ez van :S

ja de am az is abszolút viszonzatlan volt,(jó, jó volt a kapcsolatunk, de nem "úgy") ráadásul még barátja is van, szal mintha betonra ugrottam volna fejest, de kitudja.. lehet hogy jobb lett vola ha elmondom, de mostmár nem gondolkodok ezen. majd jön más hmm nagyon remélem, mert még nem volt barátnőm :'(

2008. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt hogy remélem te több szerencsével jársz mint én :)
2008. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!