Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkövettem egy nagy hibát és...

Elkövettem egy nagy hibát és most utálom magamat miatta, mit tehetnék hogy megszűnjön ez az érzés?

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 14:22
1 2
 1/12 .,,.,,.,, ***** válasza:
55%
Attól függ mi az a "nagy hiba".
2017. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Gyónd meg bűneidet, halljuk mit csináltál?
2017. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ez is elmúlik. Mondd magadnak: ember vagyok, hibázhatok.
2017. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden megoldható, ha az ember meg akarja oldani. Az okozott helyzetben való mérgelődés helyett, keresd a megoldást. Miután levontad a tanúságot ez a következő fázis. Azután pedig a megoldás megszületik és végül okosabb és tapasztaltabb leszel, amiből ha rögtön még nem is érzed, de értékekkel gyarapodsz.
2017. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Illetve te csak az érzést akarod megszűntetni? ..Az érzés azért van jelen, hogy cselekvésre késztessen, általában..
2017. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gyónni nem szeretnék xd Nem azért raktam fel a kérdést, hogy vadidegenek elítéljenek és a pofámhoz vágják, hogy bizony ez tényleg egy jó nagy hiba volt és megérdemlem, hogy emiatt szarul érezzem magamat. Higgyétek el, ez az érzés már megvan. Tisztában vagyok azzal, hogy ezzel a "hibámmal" jól elszúrtam a dolgokat.. De sajnos változtatni már nem tudok rajta. Pedig ha a múltat meg lehetne változtatni, megtenném. De mivel azt nem tudom, ezért a jövőmet szeretném megváltoztatni, és ez csak úgy menne ha valahogy meg tudnék magamnak bocsájtani, és megszűnne ez az önvád, amit most érzek.
2017. aug. 12. 14:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazából csak az érzést szeretném megszüntetni, mert ezt a dolgot már nem lehet megoldani. :/ Pont emiatt érzem úgy, hogy ez egy nagy hiba volt.
2017. aug. 12. 14:58
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj rá sokat, hogy nincs visszaút, és innentől vége mindennek. Már nincs tovább, vége.
2017. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Voltam hasonló helyzetben én úgy léptem túl, hogy eldöntöttem hogy megváltozom, és ehhez megkerestem a hibáimat és azóta azon vagyok hogy kijavítsam őket. Néhányat sikerült.
2017. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Valami jó cselekedet cserébe? Vezeklésül...ha már a régin változtatni ugysem lehet, a megbocsátásban talán segít.
2017. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!