Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy megszűnjön...

Mit tegyek, hogy megszűnjön ez az érzés?

Figyelt kérdés
Kb 6 éve elhagyott bennünket az apám. Azóta sem láttam őt, nem is tudok róla semmit. Hiányzik és még mindig nem tudtam megemészteni a dolgot. Ürességet érzek és sokszor szoktam vele álmodni. Van, hogy sírva ébredek fel.

2015. febr. 16. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor fog sikerülni ha magadban elengeded őt. Tudatosítsd magadban, hogy itt hagyott titeket és ne gondolj folyton rá. Inkább koncetrálj, anyukádra, testvéreidre, iskolára stb, és meglátod, hogy az álmok nem fognak olyan sűrűn jönni. De elfelejteni nem tudod, csak átlépni.
2015. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak. Engedd el, és bocsáss meg neki. Nem tudhatod, hogy igazából miért hagyott el benneteket, neked is jobb lesz, ha megbocsátod.
2015. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!