Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehenék, hogy megszünjön...

Mit tehenék, hogy megszünjön ez az érzés?

Figyelt kérdés
nap mint napo sírok a szüleimért.. mi lesz ha nagy leszek, vagy akár még kicsi maradok és valami történik velük.. esteleg meghalnak mielöt felnönék, és öszevesztem velük menyi roszat okoztam nekik (alapjában véve rendes vagyok, tehát nincs cigi, buli, joltanulok stb).. és midnenapő zokogok, hogy nem értünk esetekben egyet.. de mivanha felekelk és nem adhatok nekik reggel puszit nem ölelhetem meg.. és bánom azokat a napokat mikor roszat okoztam neki, esetleg bándódást 8lelki alapú).. vagy mikor veszekszünk.. és egyszer nem lesznek ott. midnenap kerülget ez a gondolat minden este zokogok.. pszichologussla is volt már dolgom.. szüleim ezt nem tudják, hogy én esténként miatuk sírok. de é nembírom tovább.. midenap ebben a tudatban élni, hogy lehget holnap már nemlesznek belettem és bánom a napokat mikor rosszat okoztam nekik.
2011. jan. 22. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom kamaszkoromban, de szerencsére elmúlt. Nagyon szeretem őket, de nem lehet állandó rettegésben élni. Sajnos azt is el kell fogadni, hogy valószínűleg ők halnak meg előbb. (Főleg, hogy kései gyerek vagyok, még 30 sem vagyok, ők már 60-70 évesek)
2011. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Használd ki az időt, amit velük lehetsz, csinálj közös programot, beszélgess velük sokat...

A lényeg hogy jó emléked legyen róluk, sok (pozitív) élménnyel.

2011. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek, nekem is szoktak ilyen időszakaim lenni, főleg régebb, szerintem ezen mindenki, aki kötődik a szüleihez, átesik. Mondd el nekik hogy szereted őket, hogy sajnálod amiért gondot okoztál, igyekezz nem csalódást okozni nekik és legyetek sokat együtt:)

Idővel szünni fog az érzés.

2011. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Eőször is, tanulj meg helyesen írni, hátha azzal is örömet szerzel nekik.
2011. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 emlya ***** válasza:

é mindennap mond el nekik, hogy mennyire szereted őket.

Amugy én is sokat sirok emiatt, főleg hogy apukámmal már nem is élünk együtt, tehát mi már csak anyura számíthatunk, aki ajnos elég beteges, annyira szeretem, belehelnék, ha lenne vele valami. Imádkozzál sokat a szüleidért és mivel szívből jön biztosan meghallgatásra talál.

2011. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodok pedig már 23éves vagyok,nem ilyeneken kéne agyalnom.Inkább élvezd az életeted mert ha sírsz ha nem ez olyan dolog amin nem lehet változtatni.Akkor nem mind1 ha inkább jól érzed magad?+Ha hiszel Istenben az sokat segít,legalábbis nekem biztosan,hiszem hogy minden úgy lesz ahogy a Bibliában le van írva.Pedig nem vagyok szent,iszok(mértékkel)bulizok,csajozok stb.Na mind1,tedd túl magad ezen,annyi szép dolog van az életben.
2011. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó jól beszél;) Ne félj, csak higgy!
2011. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

22:12

nagyon köszönöm szépen a válaszodat.. majd ha teis ezeken átesel és minden összejön remeg a kezed zokogsz ezer és ezer bajod van eleged van mindenből, súlyos szív beteg vagy rajtuk kívül az összes rokonod meghalt, eszméletlenül szereted a szüleidet, majd akkor mond nekem hogy írjak helyesen. tudod, ha az ember enyire szar állapotban vagy 16 éves kislányként, nem szoktak rátenni még 1 lapáttal, hogy mégjobban megkeserítsék az életedet

2011. jan. 22. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Na már megint 1nyelvtan bu.i!Emberek nem nyelvtan órán vagyunk!!Ki a f@szt érdekel itt a helyes írás?Próbálunk gyorsan írni persze hogy megesik hogy elírunk vmit,de sok nyelvtan majom már utána oltja is az embert.Ennyi barmot!-.-
2011. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Higgy és bízzál a jóban, én is ezt tudom neked tanácsolni! Én ismerem az érzést, azzal a különbséggel, hogy attól rettegek nap mint nap hogy ővelük történik valami. Hogy egyszercsak csörög a telefon, és rossz hírt kapok. De így nem lehet élni.....hinni kell Istenben és abban hogy itt van és vigyáz Rátok, ránk, és hinni kell a jóban. Nem szabad bevonzani a rosszat, pozitívan kell élni! Nehéz, de muszáj.
2011. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!