Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki azt állítja hogy több baj...

Aki azt állítja hogy több baj van a cigányokkal mint a nemcigányokkal az hogy magyarázza hogy belém eddig javarészt magyar kötött és nem cigány? Persze cigány is, de javarészt magyar kötekedett.

Figyelt kérdés
A cigány szomszédok ha voltak, mindig rendersek voltak. Hangosak ugyan, de ezen kívül semmi baj nem volt velük. Bezzeg a magyar, ha valami nem tetszett neki, már arcoskodott.
2017. aug. 12. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem magyar még sose kötözködött, cigányok azok meg mindig keregetnek jo megtámadni meg nem tamadtak meg de egyszer lehet meg fognak, a magyar meg kéregetni se szokott szerintem
2017. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
"mindig rendersek voltak. Hangosak ugyan,"
2017. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem jó ötlet egy társadalmi problémát saját személyes tapasztalataid alapján megitelni
2017. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A statisztika még mindig azt mutatja, hogy bizony nem a maygar emberek vannak benn iylenben.


Amúgy hirportálokon keress rá például kirabolták az utcán, vagy megkéselték, vagy bármi ilyen szokványosabb ekresőszóra és nézd emg az elkövetőket, általában vezetéknék kinn van, vagy ha egy félig kitakart kép, azon is látszik a bőrszín akár...

2017. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert cigány vagy? Vagy olyan, aki hasonló életkörülményben él, azért. Egyébként városokban, főleg ahol cigány orientáció van, nem kérdés, hogy a cigányok a kötekedőbbek, az iskoláról ne is beszéljek, általános és középiskola korosztály.
2017. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, belém is csak cigány kötött belém, sőt cigány tört be hozzám, és milyen véletlen ujra cigány tört be nem rég....
2017. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlen a köztörvényes tetteikkel van gond,hanem az alap antiszociális viselkedésükkel.

Én pl elég sokat járok piacra,ismerek sok árust,szoktam velük dumálgatni és látom,hogy nagyjából mi megy.

A zöldség a gyümölcs kosszal jár.

Minden zöldséges képes összetakarítani maga után mikor végzett,a cigány "őstermelők" úgy hagyják ott a dzsuvát ahogy van.

Úgy árulnak a 40 fokba 1kor amikor minden 1 éves korú csecsemő otthon alszik,hogy rajta ott lóg a gyerek egész nap,semmit nem alszik és a hőség miatt egész nap sír.

Meg a cigányoknál teljesen alap,hogy mondjuk megesznek egy jégkrémet,vagy elszívnak egy cigit és a dobozt oda dobják ahol éppen kifogyott.

Akkor is ha 2 méterre van tőlük a szemetes.

Az iskolát 8 osztály után ritkán nem folytatják és munkanélküliként is alap náluk a gyerekvállalás.

A börtönre meg úgy tekintenek,mint régen a férfiak a katonaságra.

Minden férfi megkapta a behívót és 1-2 évre elment,teljesen alap.

Náluk ilyen a börtön.Alap,hogy egy férfi pár évet eltölt ott,hiszen mindenki volt.

2017. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Mínusz egy nem.

A sulit nem folytatják 8. után.

2017. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az országot emberek tartják fent, ezért tőlük függ, hogy milyen lesz az ország! Valahol évente 5x árvíz van meg földrengés, de mindig újjá építik a városokat, és még fejlődik is a gazdaságuk! Valahol meg nincs semmilyen katasztrófa, és mégis hanyatlik az ország. Valahol szegénység van, de kedvesek egymáshoz az emberek. Valahol meg nincs szegénység, mégsem kedvesek. A benne élőktől függ, hogy milyen lesz az ország! Tőlük függ, hogy végül el kell-e hagyniuk azt!
2017. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Sosem fogom elfelejteni, mikor az egyik tévémüsorban arrol panaszkodott a cigány, hogy a magyarok hogy kinézik öket mindenböl, nem tud megélni, mert nem adnak neki semmi munkát, pedig ö milyen szivesen dolgozna. Rá egy héttel megint készitettek vele egy riportot (nem tudom miért pont vele), ahol a kezébe adtak egy kapát meg egy seprüt. Akkor már arrol panaszkodott, hogy ö ilyen alant munkát biztosan nem fog csinálni, hogy is képzeljük mi magyarok.. Nem tudom mit várt, irodába ültetik majd a hat általánosával?


Nálunk inkább a cigányok pattognak. Általánosbol mentem haza, és nézelödtem az utcán, néha hátra is fordultam,és esküszöm, hogy észre sem vettem, hogy van mögöttem egy cigány. Egy idö után elkezdett üvöltözni, hogy én miért bámulom. Mint félös kislány, befutottam a házunkba. Ö erre utánam jött, becsengegett, nagyapám védett meg töle, hogy biztos semmi rosszat nem akartam. Azota rájuk sem merek nézni.


Ma sétáltam az utcán, és jo szokásukhoz hiven az egyik utcában három ház elött is kinn állt az egész familia.. Hát inkább átmentem a másik oldalra, semmi kedvem és merszem nem lett volna elmenni közöttük.. Egy nö mellett viszont igy is elmentem, hogy milyen ápolatlan koszos és büdös volt, a hányinger kerülgetett.


Nem egy cigány tört már be hozzánk. A multkor a boltban egy 5 éves cigányfiut láttam lopni a szabadszedésü kesudiobol. Már öt évesen ilyet csinál.. Két éve a biztonsági ör vonta kérdöre az egyik cigányanyukát, hogy a kosárban hagyott turorudi csomagolását ki is kellene fizetni, nem csak megenni és otthagyni.. Nyilván a magyar is csinál ilyet, de valahogy a cigányrol többet hallani. Érdekes, hogy sosem dolgoznak, mégis két házat is felépit némelyik.. Kapja a támogatást és összelop magának mindent..


Három hete cigánytemetés volt a városunkban. Azt hiszitek eltakaritottak maguk után? Az egész város tele volt sörös és boros üvegekkel. Elhiszem, hogy számukra ez egy szokás, végighordozni a halottat az utcákon, de a részeg fiatalok nem hagynak maguk után ennyi szemetet..


És ezek után csodálkoznak, hogy kinézik öket? Meg sem probálnak beilleszkedni. Örökösen csak a balhét keresik, mikor lehet az embernek nekimenni. Nálunk legalábbis ilyenek a fiatal cigányfiuk.

2017. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!