Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verekedés közben rúgás?

Verekedés közben rúgás?

Figyelt kérdés

Ha verekedésnél tökön rúgnak akkor meg lehet az, hogy nem esik össze az ember hanem tovább verekszik? Suliban is egyik gyereket tökön rúgta a másik elég jól, erre simán verekedett tovább. Én még nem voltam ilyen helyzetben.

Lehetséges, hogy olyankor nem fáj vagy mi?



2017. aug. 14. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, mi értelme verekedni? :)

Tökön rúgni meg főleg nem szoktuk egymást.

Kérdésed megválaszolva,szerintem NEM kellemes,és biztos fájt neki is,csak nem mutatta ki.

2017. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát 17-18 évesen egyáltalán illik verekedésbe tökön rúgni a másikat? Szerintem sem.
2017. aug. 14. 07:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valakinek annyira elönti az agyát az adrenalin, hogy nem érzi a fájdalmat. Később kezdi csak érezni, hogy megsérült. Ismerősöm lovát például elütötte egy autó. A ló annyira megijedt, hogy azonnal felkelt és tovább szaladt, pedig nagyon megsérült. Később, a karámban kezdett csak sántítani.
2017. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet töketlen volt :D
2017. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Jól irányzott rúgástól hererákot lehet kapni.

Egy kis kemo, egy kis sugár, egy kis halálos baj...

Érdemes verekedni?

2017. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa,hogy baráti sparring közben tökön vágtak,de olyan szinten elvoltam fáradva,hogy nem érdekelt és mentem tovább :)

Szóval igen,van

2017. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánok senkinek halálos kórt vagy nemzésképtelenséget! De akik lepontoztak, gondolkozzanak néha egy kicsit!
2017. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem is rúgtak már tökön. Fáj az, de annyira nem hogy rögtön összeessél. Annyira még pont elég hogy megverd a másikat.
2017. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ha nagy erővel rúgnak meg akkor mindenki azonnal össze esik. Akkor neked még szerencséd volt.
2017. aug. 14. 12:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Az eset mögött az adrenalin azon szervezetre gyakorolt hatása állhat, hogy a herezacskót és benne a heréket ernyedt állapotból kihozza, és a hasfalhoz húzza.

Ugye alapvetően a megfelelő hőmérséklet miatt távolítja el a testtől, és ernyedt állapotban minél távolabb viszi a test maghőmérsékletétől.

Veszély esetén viszont ezt felülírja, és a védelem lesz az elsődleges, ezért akár a hasüregbe, vagy ahhoz közel húzza. A hímvesszőből is kivonja a vért, és az is mint a hidegben összemegy. Persze ezenfelül rengeteg élettani változás történik az erek összehúzódásán át, a szapora légzések keresztül stb sok minden van.


Kommandósoknál, katonáknál, vagy különböző harcokat űző sportembereknél ezt külön tanítják. Ha olvasgatsz könyveket, amiket harcteret járt emberek írnak, akkor ez is szerepel köztük megannyi elem közül (írják, hogy amikor eldördül az első lövés, vagy kocsiban mennek a helyszínre kicsit görcsöl a hasuk, a herék "felhúzódnak", az érzékelés koncentrálódik stb stb).

2017. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!