Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cigánygyerekek mennyire...

Cigánygyerekek mennyire tudnak verekedni?

Figyelt kérdés
Van itt a városban egy 15 éves cigánygyerek többször kért tőlem pénzt de sohasem adtam neki mindig elzavartam, hogy menjen dolgozni, nincs pénzem meg ilyenekkel. Mostanra pár alkalom után már annyira ideges lett, hogy azt mondta, hogy legközelebb ha összefut velem összetöri mindenemet. Mindig egyedül van, elég szokatlan, de sosincs egy cigány sem még a közelében sem. Úgy hallottam, hogy nagyon tud verekedni. Én viszont nem nagyon. Kb. 10 centivel alacsonyabb nálam, mindketten vékonyak vagyunk. Ha újra össze futok vele és 1/1 verekedés lesz mire számíthatok? Cigány gyerekek nagyon tudnak verekedni és milyen taktikát alkalmaznak? Nem szokott vele senki sem lenni így tuti nem hívja rám az egész telepet, vagy ha mégis addigra már egyikünk ki lesz készítve. Szóval mire számítsak? Nagyon tudhat verekedni? Meg tudna engem verni? Milyen taktikűt alkalmazhat ő és én milyen alkalmazzak (ütések, rúgások, stb.)? 18/f

2017. aug. 14. 00:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Hát te hülye vagy.
2017. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
Semennyire, de kés az van náluk, ne aggódj.
2017. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Nézzél sok Mortal Kombatot meg Dragon Ballt.

Na, úgy kell verekedni!

Remélem, hogy sokat segítettem. Pá!

2017. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy lenne nála kés.
2017. aug. 14. 00:27
 5/34 A kérdező kommentje:
Én igazából a verekedési technikájukra lennék kíváncsi, hova és hogyan ütnek vagy rúgnak, vagy hogyan verekednek. Ez egy különc cigány sosem jár más emberrel mindig csak egyedül.
2017. aug. 14. 00:32
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Jó nagy baj ha 18.évesen félsz egy 15-éves gyerektől én ilyen korban már levegőnek szoktam nézni az ilyen suttyokat:D
2017. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Én is levegőnek nézem, de majdnem akkora mint én kicsit alacsonyabb és nagyon jól tud verekedni. Ha nekem esik csaknem sétálhatok tovább az utcán.
2017. aug. 14. 00:36
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Hallod! Ha már legelső alkalommal levegőnek nézed akkor többet rád se nézett volna. Mi a fracnak kell beszólogatni neki ? Nagynak érezted magad tőle ? Hát most lehet megszívod mert még ha egyedül is lesz a gyerek biztos visz magával kézi boxert meg egyéb "finom" dolgokat.
2017. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

Ha van nála fegyver ne hősködj, fuss.


Egyébként általában fejre, és lágy részekre, gyomorszájra mennek. Inkább kerüld vele a verekedést, nem kell a balhé, amúgy is, ha esetleg megütöd, és rossz helyen találod el, akkor le is sittelhetnek.

2017. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
Inkább cimborálj vele össze és vidd magaddal diák-munkázni.
2017. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!