Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki magasabb nálam...

Mindenki magasabb nálam :/,170 cm es fiú?

Figyelt kérdés
Van itt olyan , aki alacsonyabb nálam , mert kb. Mindenhol mindenki magasabb nálam.:/
2017. aug. 15. 14:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm a segítséget , teljesen egyetértek veled.

Igazad van , de 170 alatt tényleg nagyon kevés pasi van..

Érted.

Én is szűz vagyok még ,de sok lánynak bejövök hiába a magasságom,viszont volt már velem is olyan hogy egy lány a magasságom miatt kosarazott ki nem is egyszer.. :/

Nekem a kezeim meg a lábam pont hogy hosszúnak tűnnek, de amiket képeket csatoltál , azok divatos ruhák, szoktam én is ingeket hordani. A szakáll tényleg férfiasít sajnos nekem még annyira nem nő xD

Régebben kondiztam és pont hogy attól nőttem vagy 3 cm-t egy fél év alatt..

2017. aug. 15. 18:06
 12/14 anonim ***** válasza:

"Régebben kondiztam és pont hogy attól nőttem vagy 3 cm-t egy fél év alatt."


Ennyire biztos vagy benne? Mert szerintem ez csak belemagyarázás. Nem attól nőttél, hanem attól, hogy serdülőkorban voltál és anélkül is nőttél volna 3 cm-t, talán még többet is. Ennyi erővel, ha régebben pingpongoztál volna, akkor arra is rámondanád, hogy attól nőttél meg? Semmi köze hozzá. De tény, hogy az ízületekre jótékony hatással bíró sportok (úszás, jóga, torna) csak segíthet, ártani nem árthat. A fentiek tudatában is megnyugtatlak, hogy még nőni fogsz pár centit és szerintem 175-t is eléred. Azt azért jó lenne tudni a szüleid/nagyszüleid milyen magasak.

2017. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom lehet igazad van.

Nagyapam olyan 175 cm volt.

Apa meg 170 cm korul kicsivel felette nem tudom pontosan.

2017. aug. 15. 18:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok, és nincs semmi bajom ezzel a magassággal. Van barátnőm és előtte és most is érdeklődtek utánam csajok.


Öcsém 160 cm körül van, neki is van barátnője.


Főnököm is 160 körül van, neki szintén van nője.


Ne hallgass az előző kommentelőkre. Pont azzal fogod elvágni magad a lányoknál, ha rágörcsölsz a magasságodra és mindennel csak kompenzálni akarsz. Ha te egy selejtként tekintesz magadra a magasságod miatt (mint ahogy az 52%-os teszi), akkor a nők is selejtként fognak tekinteni rád.

2017. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!