Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám elkezd szopizni...

8 hetes babám elkezd szopizni és pár perc után elkezd sírni. Majd jön egy 5 perces nyugtatás addig sír és utána eszik tovább teljesen nyugodtan. Mitől van ez? Tapastalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mindig az evéssel indul be az emésztés, bélműködés és akkor feszíti őket a szél is és még nem tudnak pukizni. enne is, de feszíti is a pocakját.

az Espumisan jót tesz, segít valamennyire, de én hol felvettem a vállamra ringatni, hol visszatettem szopizni, mert nem bírt így ő sem enni nyugodtan.


enyhén lehet ütögetni a popsiját, akkor a végbélizmok ellazulnak és könnyebben ijön, mert ha göcsben a baba és ráfeszít, úgy rosszabb.

2015. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az az érdekes, hogy volt egy ilyen alkalmunk már,úgy 5 hete kb.Akkor nem tartott sokáig.A viszont héten megint előjött, de nem minden szopi alkalmával.Ennek ellenére,ha megnyugszik szépen szopizik.

Találtál valami megoldást?

2015. okt. 1. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:

ne egyél puffasztókat

(banán, körte, kelkáposzta, karalábé, stb)

2015. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy nem jön túl gyorsan a tejed az elején? Az én lányomnak sokszor az a baja, hogy túl gyors és ben bírja nyelni.
2015. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lassan már semmit nem merek megenni, nem puffasztó dolgokat.Gyümölcsöt már csak hírből ismerem,mert majdnem mindegyik rossza a babának.

A tejem szerintem elég gyorsan jön, sőt, mikor érzem a tejleadást akkor beindú rendesen szegényke alig bírja nyelni,de az egy picike sírás.Beszélek hozzá, simizem meg megpaskolom a popsiját és eszik tovább, de ez most más.

Érdekes,mert ma éjjel is felkelt enni és akkor nem sírtunk meg a reggeli szopi is nyugodt volt.

2015. okt. 2. 09:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia nekem is csinalt igy a fiam..ket esetben csinalt például mikor görcse van..szopizik és sir nagyon nehezen tudunk olyankor enni..de olyankor tornaztatom egy picit és jön a puki..a masik hogy nekem már kevés a tejem és mikor kiürült a cicim akkor zendit rá onnan vettem észre hogy ha át tettem a masik mellemre akkor evett..de a görcse van éves közben akkor feszíti magát.

8 Hetesek vagyunk mi is

2015. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Köszi!Valószínű a hasfájás volt a probléma a tej elég neki, mert azóta csak párszor csinálja és szopizik szépen.Meg általában az elejeén csinálta 2-3 korty után.Mi már 13 hetesek vagyunk és csak halkan mondom a 3. hónap tényleg megváltás nekünk is, de főleg neki.Már nincs hasfájásunk azt hiszem!!!! :)
2015. nov. 3. 08:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülök. Remélem mi is szerencsések leszünk és nekünk is megváltás lesz ha betölti a 3 hónapot. Addig meg van egy hónap. Mikulás napkor lesz 3 hónapos. :D Minden jót nektek.
2015. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amikor nagyon sír próbáld ki a pórszívót,vagy a neten kifejezetten csecsemőknek fehér zaj.Megnyugtatja őket!Beválik hidd el, nekem működik minden sírásnál.Persze kell, hogy átöleld és érezzen meg a türelem,de segít!
2015. nov. 8. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Porszívózom az orrát és féltem Nehogy meg ijedjen..és semmi ugy halgatott..😄
2015. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!