Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy szerelmes vagyok?...

Lehet, hogy szerelmes vagyok? Eddig is voltak kamaszkori fellángolásaim, de mintha ez most valami más lenne.

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron megismertem valakit, akivel azonnal megtaláltam a közös hangot, és mertem önmagam lenni előtte (pedig másokkal zárkózott vagyok). Tavaly óta nem túl sokszor -szám szerint egyszer- találkoztunk, mivel messze lakunk egymástól. Ez akkor még nem is volt baj, mivel elég sűrűn beszéltünk facebook-on, és ez nekem elég volt, mivel akkor még csak nagyon jó barátként tekintettem Rá. Nos, idén nyáron megint találkoztunk, és néhány napot együtt töltöttünk, de én nem használtam ki a Vele töltött időt úgy, ahogy kellett volna.

Ki tudja, hogy miért, de elég távolságtartó voltam Vele(ez már egy másik történet, de a lényeg annyi, hogy problémáim vannak az érzelmek kifejezésével), miközben Ő próbált közelebb kerülni hozzám... Ez a dolog akkor és ott még nem érdekelt, mivel mással voltam elfoglalva, de miután elváltunk egymástól nagyon rosszul éreztem magam, hogy nem becsültem meg jobban a Vele töltött időt. Már az első néhány napban -miután elváltunk- nagyon hiányzott...de beszélgettem Vele facebook-on, ez egy kicsit enyhítette a hiányát. Azt hittem, hogy ez a hiány napról napra enyhülni fog, de nem így lett... Minél több idő telik el, annál jobban hiányzik. A napokban elkezdtem nézegetni az idén nyáron készült közös képeinket, és majd' megszakadt a szívem, hogy már nem lehetek Vele...pedig most úgy átölelném, és ha lehetne, el sem engedném többet.

Amióta nem találkoztunk(másfél hete) négyszer vagy ötször álmodtam Vele, ma pedig már végig sem tudtam aludni az éjszakát, mivel többször is felriadtam arra, hogy Rá gondolok...ébredéskor is csak Rá tudok gondolni, és lefekvés előtt is. Ahogy szinte egész nap... A hiánya egyre kibírhatatlanabbá válik, néha úgy érzem, hogy bele fogok őrülni. Nem tudom, mit csináljak, és azt meg végképp nem, hogy mit érzek. Ha lehetne, visszatekerném az időt másfél héttel ezelőttre, és mindent teljesen másképp csinálnék...senki- és semmi mással nem foglalkoznék, csak Vele. De erre miért csak ilyen későn ébredtem rá? Akkor és ott miért nem jöttek elő ezek az érzések? Meg kell éreznünk valaki hiányát ahhoz, hogy rájöjjünk, milyen sokat jelent nekünk? Lehetséges, hogy ez szerelem? Nem nagyon tudom ezt eldönteni, mert még sosem éreztem ilyesmit... Mit kéne most tennem? Beszéljek Vele erről?



2017. aug. 15. 19:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! :) Igen, szerelmes vagy. Valószínűleg azért ennyire kibírhatatlan a nélküle töltött idő, mert tudod, hogy többet is tehettél volna az ügy érdekében, jobban ki kellett volna használni az időt. Tulajdonképpen lelkiismeret-furdalásod van, de nem azért, mert másnak tettél rosszat, hanem azért, mert magadnak. Szerintem mindenféleképpen beszélj neki erről, de ne támadd le! Először csak úgy írd meg neki, mintha szimplán a társasága hiányozna, mint egy jó baráté. Aztán, ha jobban belementek a beszélgetésbe, akkor,( ha akad olyan szituáció) kezdhetsz közeledni afelé, amit igazán érzel.Én ezt tenném a helyedben...mert, ha nem lépsz semmit, akkor még rosszabb lesz a lelkednek. Megkérdezhetem, hogy mennyi idő múlva lesz a következő találkozásotok? Érezted azt a közelében,hogy esetleg közeledik hozzád ( mintha meg akarna csókolni, vagy megölelni, meg fogni a kezed)?
2017. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Igen, sejtettem én is, hogy ez szerelem, csak megerősítésre volt szükségem(mert én nehezen igazodom ki a saját érzelmeimen), és te ezt a megerősítést most megadtad nekem. Köszönöm!

Én úgy gondoltam, hogy ezt a dolgot jobb lenne egy személyes találkozó keretében megbeszélni, mint írásban. Úgy rögtön látnám a reakcióját, és szerintem személyesen vallomást tenni bensőségesebb is, mint írásban. Csak az a baj, hogy nem tudom, mikor találkozunk legközelebb. Még semmit nem beszéltünk ezzel kapcsolatban, de gondolkodtam rajta, hogy elhívom egy találkozóra a közeljövőben, csak nem tudom, hogy ez mennyire lenne gyors Neki, tekintve, hogy két hete láttuk egymást utoljára.

Egyébként -a kérdésedre válaszolva- igen, éreztem, hogy közeledik hozzám. Megcsókolni nem akart, de puszit többször is adott az arcomra,- néhányszor meg is ölelt, és a kezemet is megfogta párszor. Ezek lehetnek arra utaló jelek, hogy Ő is érez irántam valamit? Érdemes lenne megpróbálni azt a találkozót?

2017. aug. 16. 00:40
 3/12 anonim válasza:
1. vagyok. :) Igen, ez azt jelenti, Ő is érez irántad valamit, ami több mint egy szimpla barátság. A találkozót beszéld le Vele, hidd el, nagyon örül majd neki, hogy újra szeretnél vele lenni. :) Írj, ha van valami fejlemény. Sok sikert!
2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Azt hiszem, most minden sínen van, ugyanis tegnap este megírtam Neki, hogy hiányzik, és hogy szívesen találkoznék Vele a közeljövőben.

Meg is beszéltünk egy találkozót szeptember elejére. Jól teszem, ha akkor elmondok Neki mindent? Vagy várjak még ezzel?

2017. aug. 18. 20:47
 5/12 anonim válasza:
De szupeer! :D Gratulálok, nagyon ügyes vagy! Szerintem azt majd érezni fogod a szituációból, hogy el tudod-e neki mondani. Ha lesz olyan intim a beszélgetés, bele tudsz kezdeni a mondanivalódba. ;)
2017. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm a tanácsot! És azt is, hogy örülsz a sikeremnek, jól esik! :)
2017. aug. 18. 21:32
 7/12 anonim válasza:
Igazán nincs mit! :) Mindenféleképp írd meg majd, hogy hogyan sikerül a találkozó! :D Nagyon kedves lány vagy! <3
2017. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom. :)

Te is nagyon kedves vagy! :) <3

2017. aug. 19. 19:56
 9/12 anonim válasza:
<3 Vajon a fiúk is ennyit törhetik a fejüket az ilyen dolgokon, vagy csak mi, lányok csinálunk ebből ekkora ügyet? 😂 :D
2017. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem csak mi. 😅❤ A lányok érzékenyebbek. Én meg egyébként is lelkizős vagyok, és nagyon sokat szoktam agyalni, csak hogy biztosan mindent jól csináljak... 😊
2017. aug. 19. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!