Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha instagramon sok a...

Lányok, ha instagramon sok a követőtök, nehezen vesztek észre valakit közülük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogyha elég gyakran like-olja valaki a képeiteket, arra felfigyeltek ilyen esetben, ha mindig 100-on felüli kedvelés érkezik rájuk, vagy észre sem veszitek, nem is érdekel kik nyomtak rá like-ot? Ha nem követitek vissza az illetőt annak általában mi az oka? ha szimpatikus valaki, tetszik, akkor visszakövetitek, vagy ha nem tudjátok ki, akkor ez esetben sem? Csak véleményeket szeretnék kérni...köszönöm!
2017. aug. 15. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem követek senkit, akit nem ismerek vagy nem olyan témával foglalkozik az isntája ami engem is érdekel, hiába követett ő be. Ha 10-e vagy ha 40-en likeolják a képeimet akkor sem szoktam végignézni, hogy kik azok, akik más képeimet is kedvelik, ha ismeretlen az illető, néha megnézem ki az, ha látom, hogy pl ő is gasztro témával foglalkozik elsősorban, akkor lehet követni fogom. Ha nem, akkor nem.
2017. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha valaki rád ír ott, akit nem ismersz, szívesen beszélgetsz vele vagy nem reagálsz?
2017. aug. 15. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzászólást ír, akkor max annyit írok, hogy köszi. üzeneteket nem szoktak szerencsére küldeni, ha küldene, akkor finoman és kultúráltan leépíteném, hogy ezt a felületet nem ismerkedésre használom.
2017. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Privát fiókom van,látom ha valaki bekövet,tehát rápillantok az illető fiókjára mindig. Ha nem szimpatikus akkor nem is engedem hogy kövessen, ha szimpatikus akkor engedem, de minden esetben visszaírnék. Ha számít akkor 700 körül vannak a követőim, én most nyolc embert követek (öt kedves néhai levelezőpartner aki azthiszem szintén követ engem, plusz három egyéb oldal). Ha valaki az összes képem azonnal kedveli akkor azt nyilván észreveszem, de elég antipatikussá teszi a helyzetet.. Az viszont jó, ha valaki kommentel,az könnyen észrevehető. Persze ne azt kommentelje, hogy "fullos vagy baby" vagy küld ezer hangulatjelet, hanem mondjuk egy étel, könyv, tájkép, vagy egyéb hasonló tartalmú poszt alatt kérdez valaki vagy mond véleményt akkor tuti, hogy válaszolok. Mi az oka, ha nem követek vissza valakit? Háát, leginkább hogy nem érdekelnek a képei. Félre ne értsd, nem vagyok ennyire szűk látókörű, viszont nem fogok visszakövetni egy Vivienna Westwood öltönyeivel foglalkozó fanoldalt,vagy hasonlót.:D
2017. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1500 koruli kovetoszammal is majdnem minden emberre felfigyelek. Főként a rajzaimat posztolom, nagyon ritkán esetleg mamgrol is kirakok egy képet, ha az alkalom úgy adja, pont ezért szeretem figyelni, hogy kiknek tetszik a munkassagom. Ha szintén alkotnak, vagy érdekes emberek, körülnézek a képeik között. Ha valaki elnyeri a tetszésem bekovetem, bar tobbsegiben csak likeolgatok, nem szeretem ha 100 folottire nő a követett embereim száma. Ettől függetlenül megjegyzem az emberek többségét, es majdnem mindenkinek válaszolok ha az időm engedi, mert minden bátorító, kedves szóért hálás vagyok.
2017. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!