Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Miért jönnek be az...

Fiúk! Miért jönnek be az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, nevezzük Laurának. Együtt jártunk általánosba, és végig barátnők voltunk. Ugyanazt a gimit is választottuk, azonban 10.-ben megszakadt a barátságunk, mivel csúnyán elárult.

Laurának hófehér bőre,világosbarna göndör haja,nagy kék bociszemei, telt ajka, édes mosolya van. 165 cm körüli,50 kg, formás. Nem fogok hazudni, irigyelni való külseje van,ez vitathatatlan.De azt hogy az egész gimiben minden fiú őt istenítse, soknak tartom. Látványnak tényleg nem utolsó,de le kell hogy szögezzem hogy belülről már nem ilyen szép, ennek ellenére nagyon elő tudja adni magát.Ha közelebbről megismered, akkor a kedves, mézes-mázos borításon is túl látsz. Nem tagadom hogy kedves, segítőkész, és empatikus, de borzasztóan manipulatív, megbízhatatlan, hazudozós, nincs humora, nem is érti a poént, és hát eléggé butácska. Ne értsétek félre, nem sajnálom tőle a fiúkat, bár nem tagadom hogy lányként nyílván van bennem egy kis irigység.Magamat nem tartom szépnek,és tudom hogy belülről sem én vagyok Szűz Mária. Tehát azt még megértem, hogy én nem kellek a fiúknak, de annyira sok cuki, elbűvölő lány van, akik lehet kívülről csak aranyosak, és nem szépek, de a belsejük lehengerlő.

17/L



2017. aug. 15. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Jogos felvetés részedről.

Habár bevallom őszintén néha engem is megfog látványra egy ilyesfajta lány. Sajnos férfiak vagyunk.

De az is valószínű, hogy nem vele alapítok családot ;)

2017. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyilván csak felszínesen ismerték, és a külseje megragadta az érdeklődésüket. Ha figyelmesen elolvasod a saját kérdésed, ott is szerepel benne a válasz. Ért a manipulációhoz (annak ellenére, hogy butácska), tudja, hogy a külsejével és a felszínes kedvességével képes hatni a srácokra. Hát persze, hogy rámozdulnak egy-egy biztató mosoly vagy néhány kétértelmű mondat után.
2017. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ez érthető. :)

Csak mégis zavar hogy még egy átlagon aluli srácot se kaphat az osztályból egy lány se, mert mindenki őt bálványozza.:(

2017. aug. 15. 21:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát jó a marketingje :D


Most ha valakihez odamész akkor először a külsejét látod, nincs ráírva a homlokára, hogy köcsög vagyok. Szép a teste, szép a mosolya, kedvesnek tűnik, kell ennél több? Na ugye. Aztán utána ott is hagyják sokszor miután megismerik, de érted a lényeget.


Téged miért nem? Nem lehet hogy zárkózottabb vagy? Vagy ha pl csak lányokkal barátkozol akkor nem fogják megismerni a belsődet, de n+1 oka lehet.

2017. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zárkózott.Minden hülyeségben ott vagyok, szívesen beszélgetek másokkal, eléggé közvetlen lány vagyok.Néha eléggé lobbanékony vagyok, de ezt próbálom kontrollálni. Ami még elég rossz tulajdonságom hogy elég makacs vagyok, és sokszor azelőtt cselekszem mielőtt gondolkoznék. Amikre büszke vagyok, hogy imádok másokon segíteni, és a humorom is helyén van. Külsőre szerintem nem vagyok túl szép, de azért az átlagos szintet megütöm. 170cm, 56 kg, derékig érő egyenes középbarna haj, és nagy zöld szemek.Inkább azt szokták rám mondani hogy milyen cukin nézek ki, a szép jelzőt eléggé kevesen használják rám. :(
2017. aug. 15. 21:25
 6/15 anonim ***** válasza:
En sem kellettem soha a fiuknak. A legjobb baratnom meg idokozben gyonyoru lannya, majd gyonyoru nove cseperedett, igy aztan meg annyu eselyem sem volt a fiuknal. Es bevallom, borzaszto irigy voltam, es mellette lelkiismeret-furdalasom is volt, hogy irigylem az o sikereit. Visszatekintve ezzel az irigyseggel kellett volna kezdenem valamit. Meg kellett volna probalnom elfogadni, hogy o nyert a genetikai lotton, en meg nem. Azota persze elfogadtam, de mar jocskan elmult a kamaszkor...
2017. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem bűntudatom legalább nincs, azok után amit tett. :D
2017. aug. 15. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

A férfiak szépekkel dugnak, és csúnyákkal házasodnak. Eltelik pár év, és neked hamarabb lesz gyereked, mint annak a csajnak. Mondjuk ez is relatív... ha engem veszünk, akkor gimiben elég csúnyácska voltam (vékonyka testalkat, nem szedtem a szemöldökömet...), aztán felszedtem egy pár kilót, szemöldök ívelt, stb. - tök szép csaj lettem, de senkinek nem állok meg gyereket szülni (és ezt a pasik nem díjazzák). Csináljon magának kistesót, az én vaginámat/hasamat senki nem fogja tönkretenni. :D


Persze nekem ez megfelel, mert a tanulásnál, karriernél, pénznél és a céljaimnál nincs fontosabb! Márpedig pasi nélkül 100%-ig ezekre figyelhetek. :)

2017. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom miért. De ha úgy van szólíts meg egy fiút. Akár más random okból is, aztán hátha eszébe jut valakinek hogy Te is vagy :P


A másik meg az hogy szép az nem azt jelenti hogy kapcsolatot szeretne vele. Amúgy meg a dugáshoz nem számítanak a belső értékek :P

(Hosszabb) Kapcsolatba meg nem kinézet alapján megy bele az ember.


Amúgy rosszul nem nézhetsz ki, habár súly alapján sokat nem lehet mondani :D

2017. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ezt az utolsó évemet meg csak kibírom gimiben.:)
2017. aug. 15. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!