Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek milyen típusú...

Fiúk! Nektek milyen típusú lányok jönnek be? (18-25 éves kor körüliek véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés

1.Típus:

Vékony, sminkes pláza lányok akik a suliba is úgy mennek mintha operába készülnének. Buli, pia és nagy "baráti" kör és minden őrültségben benne van, szóval nagy party arc.

Főzni, takarítani nem tud de bomba a külseje.


2.Típus:

Aki jól tud főzni, sütni, takarítani de van rajta egy kis plusz és csak különleges alkalmakkor keni ki magát, de attól még tud átlagban is szolidan nőies lenni és nem jár bulikba.


Kérlek, értelmes válaszokat szeretnék!

Nem számít ki melyik típust kommentálja mert nem az elítélésre megy a dolog!


2017. jan. 19. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
az első típus
2017. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

szexre vagy komolytalan kapcsolatra az 1-es

komoly kapcsolatra a 2-es

2017. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a 2 típus van nálam viszont leírom mi jön be és mi nem abból amit írtál:

Nem kell kockahas, de én vékony(/átlagos) párti vagyok. Nyilván a plázapícsát* senki sem csípi hosszú távon. Smink egy kicsi tetszik ha van, pl szem kihúzva de a sok az taszító. Szoli-barnákat kerülöm. A nagyon nagy baráti körös csajok általában nem olyan belső tulajdonságokkal rendelkeznek ami megfogna. Őrültséget is mértékkel, de néha azért lehessen elmenni vele buliba/koncertre/fesztiválra. Főzni, takarítani nem kell mesterszinten de azért valamennyire tudjon és legyen hajlandó.

2017. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez a felhozatal, akkor a 2. opció jobban tetszik. Az hogy van rajta egy kis plusz, nem mond sokat. Ha duci az nekem már nagyon nem jön be, mert a vékony lányok tetszenek (nem az anorexiás, modell alkatú csajokra kell gondolni).
2017. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen mert csak ez a 2 nő típus létezik a világon :D akin már nincs egy kis plusz az már nem tud főzni és csak cicababa lehet. Néz már körbe senki se egyforma.
2017. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2. típus. Eddig is ilyen barátnőim voltak, a jó sütést leszámítva. Szolidan nőies alatt mit értesz?
2017. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
2. egyértelműen, igaz 15/F vagyok.
2017. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2.
2017. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A második, ilyen nőre vágytam mindig is, az első inkább még taszít is.
2017. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez a két véglet van.

Nekem sajnos nem jönnek be a kövérebb lányok. Az elvárásom ennyiben merül ki. Innentől bár jobban szeretem hogyha nem sminkkeli magát (akkor is ha úgy kevésbé szép mint a másik aki magára pakol egy rakatot), de ha sminkkel mert neki "így kényelmesebb" az se baj. A nagy parti arc szerintem egészséges mértékben nem gond. Inkább azokat nem szeretem akik hangoztatják hogy mennyire mindenben benne vannak, de ha piáláson kívül más programot szeretne szervezni az ember az nekik már túl extrém. Ha egy emberrel akarok élni akkor ne legyen unalmas, hanem legyen nyitott kipróbálni dolgokat. Legyen az játék, sport vagy bármi.

Főzni én is csak alap kajákat tudok, azokat ő is meg tudná csinálni és olyan elvárásom nincs hogy csináljon olyat amit én nem tudok. Egyáltalán miért csak ő csinálná a kaját ha együtt élünk? Én is kivenném ebből a részemet. Takarítani meg mindenki tud, az nem kifogás. Azt is lehet szerintem nagyon jól felváltva csinálni. Akinek már inkább nincs kedve egyikhez se hanem szolgálják ki az már taszítóbb. Ezt nem is értem miért szokták a nők elnézni a férfiaknak. Ha a nő otthon van a férfi dolgozik akkor még érthető, de ismerek olyan családot ahol mindketten melóznak, de még a nő nyakába szakad a háztartás is mert "az a nő dolga" az ilyet butaságnak és élhetetlennek tartom.

Alapvetően nekem legyen: kedves, jó a humora, nyitott sportokra és játékokra és legyen szép mosolya, (ezért kapom a lepontozást majd ezerrel, de) ne legyen túlsúlyos.

2017. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!