Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félénk határozatlan gyári...

Félénk határozatlan gyári melós vagyok, hogyan vihetném többre?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok. Hosszu tavu munka viszonyom nem volt meg... csak gyárakban dolgoztam de sehol se maradtam meg fel evnel tovabb. A jelenlegi helyrol is elakarok menni. Ugy erzem hogy nekem nem gyarban a helyem ilyen helyeken nagyon kisebb rendűnek érzem magam

1 EV ES tovabb tanulok addig szeretnek valamit kezdeni magammal .

Nagyon jo kéz tehetségem van amugy... van egy ismerösöm aki dekpratőrként magán vállalkozó fiatalként... nem reg ota de jol keres... es sokkal nagyobb tehetsegem van... de en nagyon visszahuzodo vagyok... ez a hátrányom... s határozatlan..

Irodai munkat is neztem de nem vagyok alkalmas ra a határozatlanságom miatt .

Keves az ön bizalmam is de nem szeretek gyarban dolgozni nem nekem valo...

Bocsanat hogy nem irtam mindig ekezeket. Telorol irok.


2017. aug. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs valami egy év alatt elvégezhető ingyenes szakma?


És akkor mellette melózhatsz diákként, ahol sokkal jobb munkák is vannak, mint a gyári, és csak 15%-ot adózol a br fizetésedből.

És rágyúrhatnál nyelvvizsgára, aztán le is tehetnéd. Felvételibe jól jön pluszponzokhoz.

2017. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én félelmetes harcossá képezhetlek.
2017. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulj, nagyon jól teszed!


Ha csak fizetős iskolát találsz, akkor bírd ki a gyárban még egy kicsit, tegyél félre pénzt v válassz a kézügyességedhez illő, munka mellett elvégezhető tanfolyamot. A kirakatrendező/dekoratőr az nagyon jó.


Ha van vmi saját, kézzel készíthető terméked, dobd piacra mellékjövedelemért.


Jól teszed, h nem adod fel!

2017. aug. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!