Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ronda, melós pasi...

Ha egy ronda, melós pasi megnéz egy nőt akkor ki vannak akadva, de ha egy jó képű, jól öltözött akkor annak lehet (rádióban hallottam)?

Figyelt kérdés

Hallgattam hétvégén a rádiót ott volt téma hogyan érinti a nőket ha végigmérik őket vagy beszólnak nekik, fütyülnek. Ezeket én is elítélem, nem lehet így viselkedni egy nővel, tisztelni kell őket!

Viszont megkérdeztek egy ott dolgozó állítólag fiatal, csinos gyakornoklányt, hogy ő mit gondol. Őt eleinte nagyon rosszul érintette hogy levetkőztetik a pasik szinte a szemeikkel de aztán már túllépett rajta. Arra jutottak hogy főleg rosszul öltözött, melós emberek csinálnak ilyeneket. Aztán az egyik műsorvezető megkérdezte: akkor mi van ha egy jól öltözött, jó pasi méri őt végig? A válasz az volt (pontosan idézni nem tudom), hogyha kicsit lecsekkolja a jó pasi az nem nagy baj. (Neki lehet). Mindezt ilyen nevetgélős stílusban.


Sajnos én is észrevettem egy ilyet a mindennapokban hogy amit lehet a nekik tetsző pasiknak azt sértésnek veszik egy nekik csúnyábbtól. Vagy ha egy jó pasi mond egy faviccet az az év vicce nekik, de ha a dagi IT kollega elmondja az év standup showját akkor egy mosoly is alig akad.


Ennek ellenére nap mint nap hajtogatják a belső értékeket, humort, magabiztosságot, mint a ronda pasik lehetőségét amivel labdába rúghatnak náluk. Csak a valóság nagyon nem ez.


Amúgy nyomatékosan mondom hogy nem érint a kérdés, sok barátnőm volt, csak megütött ez a téma.



2017. júl. 12. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de ezt nem akartam végig olvasni.


Igen, nekik lehet, egy rondának is, csak azt nem veszik szivélyesen.

Egyszer egy roma lány, akinek kb. 2 foga volt meg, azt mondta a barátnőjének, hogy "nekem az a pali kell" (rám értette), ekkor inkább elbújtam.

De volt, hogy két gyönyörű lány beszélte egymás közt, hogy helyes vagyok, az kifejezetten jól esett.

Gondolom mindenki így van vele, nem várhatja el senki sem a nőktől, hogy másképp álljanak hozzánk, mint mi hozzájuk.

2017. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az elsővel, tökéletesen leírta.
2017. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én azért hozzátenném, hogy többnyire nem az a probléma, amikor csak úgy megnéznek maguknak a férfiak. A probléma az, amikor pofátlanul megbámulnak, vagy primitív, alpári megjegyzéseket tesznek arra, mennyire szívesen kipróbálnának velünk ezt-azt. Én ilyeneket jól öltözött, jól szituált, értelmes férfiaktól még nem láttam, nem hallottam. Csak munkásoktól, hajléktalanoktól, romáktól, alkoholtól bűzlő öregemberektől.
2017. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen stílusban ezek a munkások odaszólnak azt szerintem senki nem engedheti meg magának. Azért az elismerő pillantás es az ugy meg... között van különbség szerintem. Amugy ha egy jól öltözött vonzó férfi mondana ilyet, azt is undorítónak tartanám, tükrözné az értelmiszintjét.
2017. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Ronda fiúként tapasztaltam már ezeket, csak annyi különbséggel, hogy nem nézek rá egy lányra sem, ugyanis nem merek...... Csak kinevetnel és megaláznak a külsőm miatt... 21/F
2017. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Kinevetnek*
2017. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, már megint itt tartunk. Mert ma még nem volt elég a "csúnya gonosz nők milyen felszínesek" kérdésekből.


Őszintén, te vonzódnál egy olyan nőhöz, aki szerinted nem vonzó külsőleg?


Akármit írsz, NEM.


Megnézel egy nem vonzó nőt?


NEM.


Örülsz, ha egy nem vonzó, csinos nő hajt rád?


NEM.


És miért nem?


Mert nem csinos. Nem azért, mert nem humoros, nem szimpatikus, nem okos...


Miről beszélünk? Mi ez a gyalázás meg álszentkedés megint? Nem unjátok még? Komolyan mondom nem hiszem el, hogy miért nem lehet már végre túllépni ezen a témán, és keresni egy másikat.

2017. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sima megnézés engem melóstól sem zavar, a kocsányon lógó szemmel való tiszteletlenül bámulás meg beszólás meg mindenkitől zavar... jó, mondjuk én csak egy arctól, testtől sosem tudok hasraesni, nekem ahhoz karizma, viselkedés kell, és az ilyen automatikusan le tud lombozni.

(ami talán igaz lehet, hogy egy jól öltözött férfi ált. tudja burkolni az ilyen viselkedést, mert nyilván azért jól öltözött, öltönyös, gazdag, mert tud bánni az emberekkel... a tanulatlan munkás az nem tudja becsomagolni, nála marad a nagyon durván látványos méregetés meg a füttyögés)


Ha vkihez vonzódom, lehet, hogy pozitívabban veszem tőle ugyanazt a dolgot, amit nem, de pl. kezdtem már el vonzódni olyan emberhez, akit nem tartottam jól kinézőnek, a dumája miatt (de tényleg minden volt, amit el tudsz képzelni: alacsony, köpcös, kopaszodó, foghíjas, nem stílusosan öltözködő, nagyorrú :D).


De nyilván vannak másmilyen nők is. Most egy csaj miatt nem kell ilyen következtetéseket levonni az összesről.

2017. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!