Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell facebookra babás...

Miért kell facebookra babás gyerekes jépet nonstop föltölteni? Elhuszem, hogy örül neki az adott szülő, aranyos, de gyereket kb bárki tud "csinálni".

Figyelt kérdés
Az se nirnális ha valaki a kocsijával villog. De ,ha ritka akkor még meg is értem...
2017. aug. 16. 09:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nek3d ez miért probléma?
2017. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Kövesd ki.

Foglalkozz a saját életeddel.

*problem solved*

2017. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
ööö pssszt! Unfollow gomb! Csodát tesz! ;]
2017. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Én sem szeretem, ha túltolják a babás dolgot, de kérdező veled is probléma van, ha nem bírod elfogadni, hogy más a véleménye az illetőnek. "Ha nem érted mire gondolok,akkor sajnállak. :)"
2017. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Persze ezt nem írtam,hogy az ilyennek a tevékenyaégét nem követem bocsi. :) Csupán feltettem a kérdést,hogy ebbe mi a jó?

1. A gyerek is egy olyan dicstárgy már mint egy lakás, autó?

2. Az adott szülő ezzel próbálja az önbizalmát növelni,hogy a gyereke mennyi likeot kap?

2017. aug. 16. 09:27
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Intelligencia hiánya...

Más nem köti le, unatkozik, azt hiszi ezzel milyen hatalmas dolgot tett, közben csak szaporodott... És mivel ilyen hülye szokás van, hogy mindenki ki akar rakni valami büszkeséget a facéra, ők csak a gyereküket tudják felmutatni, más érdeklődési körük nem nagyon van.

2017. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Az unfollow gombot ajánlom én is, hidd el, a legjobb, ha nem is látod az olyan tartalmakat, amik idegesítenek. Van olyan ismerősöm, aki egy nap 40 virágcsokros képet posztol ki, van, aki a gyereke minden pillanatát örökíti meg, van, aki ájtatos idézeteket, imákat oszt meg. Iratkozz le róluk, és a probléma megoldva. Ahogy te is, ők is azt tesznek ki a fészre, amihez csak kedvük van, ami tetszik nekik, amire büszkék. Ha nem érdekel, akkor egy kattintás.
2017. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
De egybénként hogy említed a lakást, autót, az is gáz... mármint azokat felrakosgatni és felvágni velük....
2017. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van,rossz reakció volt. Bocs. :) Én is vettem egy autót nem mondom,hogy nem töltöttem fel róla képet,kb 1 év alatt 2t. De nem napi 8at,hogy most úk felni,új kormány(értsd pl a babab új ruhát kapott),stb
2017. aug. 16. 09:29
 10/22 A kérdező kommentje:
9 igazad van. Én is írtózok,ha valaki azzal dicsekszik,higy luxus nyaraláson van Szicília,stb Új haja,ruhája.
2017. aug. 16. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!